2703
2553

سلام دوستان.. هفت هشت ماه بود که سمت طالقان دنبال خرید زمین بودیم ولی آخرش به نتیجه نرسید.. انقدر رفتم اومدم که همه روستاهای طالقان رو مثل کف دستم میشناسم و همینطور شرایط زمینها و قیمتهاشون... ولی قسمت نشد.. حالا میخوایم سوویچ کنیم رو منطقه سهیلیه.. ویلاهای خیلی جذاب و خوشگلی داره ولی اینجور که فهمیدم نود درصدشون غیر قانونی ساخته شدن و انگار هر از گاهی جهاد کشاورزی میریزه تخریب میکنه... اگه از دوستان عزیز کسی اونجا ویلا داره یا به منطقه اشراف داره خواهش میکنم کمک کنید و ممنون میشم از راهنمایی تون. 

عزیزم اکثرا ویلاها غیرقانونی و بدون جوازه آب و برق و گاز قانونی ندارن  و سند هم سند مادره که وقتی زمینها رو قطعه قطعه کردن قولنامه ای شده و هبچکدوم  سند ندارن مگر بعضی داخل شهرک ها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم. انشا.... هرجا میخرید به سلامتی بخرید با دل خوش بشینید. ویلااای شهرک افشاریه آب داره و سهلیه اما هیچ کدام برق درست و حسابی ندارند. اکثرا چندتا ویلا با هم برق مشترک دارند که تابستان همه هستند کم میاد و قطع میشه. شهرک سهیله گاز نداره. ویلاهای بیرون شهرک سهیلیه همههههه سند کشاورزی ساخته شدند و با تانکر آب تغذیه میشند.

2456

سلام ما تو سهیلیه چند روز پیش ویلا خریدیم.البته همون طور که دستمون گفتن خیلی از ویلاها اونجا سند نداره بعضیاشونم داره  ما از یه سایتی به اسم zamiin.ir کمک گرفتیم  اطلاعات خوبی دادن بهمون و  ویلاهای سند دار خوبی پیشنهاد دادن که یکیشو پسندیدیم و خریدیم .الان ویلامون هم سند داره .هم آب ،برق قانونی 

سلام ما تو سهیلیه چند روز پیش ویلا خریدیم.البته همون طور که دستمون گفتن خیلی از ویلاها اونجا سند ندا ...

کجای سهیلیه ویلا خریدین من تصمیم دارم برای زندکی ب سهیلیه بیام امکانات داره؟؟

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2714

سلام خانم ببخشید اینجا سوالم رو مطرح میکنم..شما از خانم دکتر معصومه  یونسی نتیجه گرفتید؟؟؟؟ بنده ۱۸ ساله که ازدواج کردم و نی نی ندارم😢 اگه ممکنه راهنماییم کنید

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘