2737
2734
عنوان

انگاري معتاد شدم

125 بازدید | 10 پست

يه وقتايي مثل الان انقد دلم تنگ ميشه براش ك حس ميكنم قلبم الانه ك از كار بيوفتهه 

همه سلولاي قلبم و بدنم هواشو ميكنه 

من معني واقعي دلتنگيو حس ميكنم 

انگار خمارم حالم به شدت بده فقط دوس دارم بخوابم چون فقط تو خوابه ك بش فك نميكنم البته اگه خوابشو نبينم 

مدام پروفايلشو چك ميكنم

پس كي تموم ميشه 

ميشه يه روز برسه ك بهش فك نكنم 

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فردا که به عخشت رسیدی به این روزا میخندی که چقدر خودتو حرص دادی وقتی از سرکار میاد بو گند جورابش خفه ات میکنه یا نشسته پا تی وی دست دماغش میکنه انقدر باید جیغ بکشی بره مایع بزنه دستش

گوزو های میکرب😀

فکر کردن کار سختیست !! برای همین اکثریت مردم «قضاوت»میکنند...
فردا که به عخشت رسیدی به این روزا میخندی که چقدر خودتو حرص دادی وقتی از سرکار میاد بو گند جورابش خفه ...

ما ك نرسيديم

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️
باورت میشه منم الان پروفایلشو چک کردم منم انگار متانول زدم همس خوابم میگیره نوی بیداری هم همش گریه ه ...

منم واقعا دلم ميخواد بميرم 

2738
دو ماه

خب وقت میخواد من ۶ ماه برام عادی هستش دیگه 

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
خب وقت میخواد من ۶ ماه برام عادی هستش دیگه 

خداروشكر ك عادي شد برات 

منم ديگه نميخوام برگرده 

فقط ميخوام بهش فكر نكنم