2737
2734

سلام . میلاد امام زمان رو به همه تبریک میگم . امیدوارم در این عصر دل انگیز و روز به این مبارکی لحظات خوبی در کنار خانواده و عزیزانتون سپری کنید. 

بنظر شما تو زندگی که دروغ خیانت بی اعتمادی . اعتیاد .البته مخفیانه . پنهون کاری و رابطهای سرد بین زنو شوهر هست .مردی  که بد دهنه و بیمسعولیت و همه جور خانوادهاش در سختی قرار میده  .خانم مییشه که تنها دلخوشیش بچههاشهستن و فقط بخاطر اونا به زندگی با هم چین مردی ادامه بده . 

اما خیلی وقتاهم واقعا بی حوصله و بی اعصابم بخاطر کارای همسرم اصلا اونجوری که باید م سر زنده و شاد نیستم که بخام به بچه ام برسم گاهی وقتا عصبانیتم رو بچه هام خالی میکنم . چندروز پیش پسر کوچکم یه سیلی پشتشزدم . فقط بخاطر اینکه حوصله بهونه گرفتن و گاهی وقتا چیزی ازم بخاد رو ندارم بعدش عذاب وجدان میگیرم از اینکه مادر خوبیم نیستم . . مدام گوشه گیر و دلمرده شدم بچم پیش دبستان میره باور کنید اصلا حوصله اینو هم که بخام یه ساعت براش وقت بزارم باهاش کاراشو انجام بدم کمکش کن م ندارم داعم فکرم در گیر کارا و اخلاقای شوهرم هست . همش نگران م . نمیدونم چکار کنم تصمیم گرفتم ازش جدا بشم اما بخاطر پسرام نگاهشون میکنم از اینکه کنارشون نباشم ازشون دور بشم جیگرم میسوزه اما بودنم هم اینجور هست . هر چقدر باهاشصحبت میکنم بهش محبت میکنم بی فایدهاست انگا  نه انگار یه ماه قهر میکنه . محلم نمیزاره بعد از یه ماه میاد عذرخواهی دوروز بگذره باز دعوا و گرفتاریام باش شروع میشه . از زمدگیم واقعا خسته شدم . شما جای من بودین چکار میکردین . 

از نظرات محبت امیزتون ممنونم دو ستان . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیز عید شماهم مبارک ان شاء الله مشکلات تون حل بشه. ولی فکر نمیکنم صرفا دلخوشی به بچه درست باشه چون وقتی ازدواج کنه و بره شما دوباره تنها میشین بهتره برید پیش مشاور راهنمایی کنه

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘

تو همچین زندگی بچت افسرده و عصبی میشه بماند. مگه تو خودت دل نداری؟مگه خودت لیاقت یه زندگی آروم و نداری؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
سلام عزیز عید شماهم مبارک ان شاء الله مشکلات تون حل بشه. ولی فکر نمیکنم صرفا دلخوشی به بچه درست باشه ...

والا هرچی به خانوادهام میگم میگن بچه داری دلخوشیتو بچهات کن بزار هر غلطی میخاد بکنه . بکشه دو ست دختر بازی کنه . فقط خرج تو بچهات بده کافیه . اما یه ثانیه ارامش ندارم همش دعوا دارم . خرجی درست درمون م به ادم نمیده که نمیشه خدا لنگمیم نه غذادرست میخوریم نه لباس درست میپوشیم سالی یه با م واسه منو خرید نمیکنه در حد زنده بودن میخوریم همین ارامشم نداریم .. اخه مگه من ادم نیستم میشه زندگی کرد اما با جون کندن همینجور که الان دارم جون میدم . میگذرونم روزگارمو 

من یازده سال سعی کردم اما نتونستم. زدم به هم همه جیو و زندگی جدیدی شروع کردم توضیحات بیشتر در تا ...

باشه تاپیکت میخونم . من ۱۵ سال هر سه سالی یه بار یه بحران بزرگ دارم به اخر رسیدم از اول شروع کردم و مابین تمام این رده بندی هم به سختی با اشک و اه و حسرت و غصه و دعوا و تنش گذروندم واثعا دیگه خسته شدم . 

تو همچین زندگی بچت افسرده و عصبی میشه بماند. مگه تو خودت دل نداری؟مگه خودت لیاقت یه زندگی آروم و ندا ...

کسی درک م نمیکنه که البته اینم بگم خانوادهام نمیخان سر بارشون بشم براشون مهم نیست من چی میکشم کلا فکر خودشونن 

عزیزم با این مشکلات نمیشه اصن هرچقدر هم بخوای بخاطر بچه ها کوتاه بیای نمیشه ب فکر خودت باش وقتی بچه ها بزرگ بشن میرن سر خونه زندگی شون اونوقت میخای چیکار کنی با این زندگی...؟؟؟؟مهم خود تویی 

پول چی پول خرجت میکنه.معلومه ک دوسش داری ک درد میکشی از کم محلیهاش.گلم من دیدپ ادمایی ک متنفرن ازشوهرشون و خودشون دارن زندگیرو ادامه میدن عشقشون بچشونه خودشون کار میکنن و شوهرم فقط یک مترسکه.ولی اونا بیزارن ازشوهرشون هرکار بکنه براشون مهم نیست ولی شما احساساتی هستی بهش فکر میکنی از فکر زیاد ب بچت نمیرسی.اگر میخوای همچین کاری رو بکنی اول شوهرت رو تو دلت بکش بیزار شو متنفر شو امید ب خوبشدنش نداشته باش بعد دیگه غمشو نداری میتونی ب بچت بخودت برسی.نیفهممت ک میخوای سایه پدر روسر بچه هات باشه ولی خودت ضربه میخوری چون درگیر احساساتی شدید.باید بری مشاوره.من دارم زنهایی ک بخدا دارن زندگی میکنن و چقدر موفقن.ولی شوهره براشون مرده.نمیگم غذاش نمیدن ن اتفاقابهشم میرسن انگاری مجبورن ک اینم غذا بدن چون اون مرد نیست لجنه کثافته محضه.ببین میتونی مثل اینا باشی.برات مهم نباشه.

A A

ببین دوستم ،با همچین مردی زندگی کردن خیلی سخت تر از اون چیزیه که هر کسی بتونه تصورش رو بکنه ولی اگه واقعا بخاطربچه هات موندی پس درست براشون مادری کن من معذرت میخوام عزیزم که اینطوری میگم ولی یه مادر افسرده وعصبی وبی حوصله چه کاری میتونه برا بچه هاش کنه

خدا جونم ازت ممنونم به خاطر همه چی خیلی دوستت دارم 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
2706