2703
2553
عنوان

اولین غذا برای نوزاد

61 بازدید | 8 پست

سلام مسخام برا پسرم فرنی درست کنم ب نظرتون برنج بگیزم آسیاب کنم یا آرد برنج آماده بگیرم؟شیر پاستوریزه باید بریزم یا شیر خودم؟

بچه هام نفس هامـــ♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه حیاسیت ب پروتئین گاوی یا رفلاکس نداره شیر پاستوریزه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2720
کسی نیستتتتت؟

خودت برنج ایرانی بگیری ارد کنی بهتره ،اخه بیرونی ها رو ادم.نمیدونه چه برنجی بوده

شیر پاستوریزه زیر یکسال نده ،وقتی درست کردی از حرارت برداشتی با شیر خودت یا شیرخشک رقیقش کن

حتما خودت برنج نیم دون ایرانی بگیر آسیاب کن . اگه خودت شیر نداری بعد اینکه برنجو از حرارت برداشتی شیرخشک بریز

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم
حتما خودت برنج نیم دون ایرانی بگیر آسیاب کن . اگه خودت شیر نداری بعد اینکه برنجو از حرارت برداشتی شی ...

ممنون عزیزم.. شیر دارم ولی شنیدم شیرپاستوریزه میریزن

بچه هام نفس هامـــ♥
2714
از کجا بفهمیم حساسیت داره؟

خودت لبنیات میخوری؟ اگه میخوری و تاحالا چیزی ندیدی پس نداره.تو مدفوعشون رگه های خونی هست یا یا بدن یا دور لباشون دونه های قرمز میزنه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️