2726
عنوان

مامانا ی سوال ازتون دارم☺

93 بازدید | 10 پست

من دخترم تازه وارد ۸ ماهگی شده میخوام کنار شیر خودم بهش شیر خشک بدم .میشه ؟دیر نیس؟ممکنه بعدش دیگه سینه مو نگیره؟

ممنون میشم کمکم کنید

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم

چرا بعد از هشت ماه تازه میخوای شیرخشک بدی؟اونکه غذا خوره

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

الان که دیگه شیشه نمیگیره

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه شیر خشک بخوره دیگه شیر خودت و نمیخوره

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
چرا بعد از هشت ماه تازه میخوای شیرخشک بدی؟اونکه غذا خوره

غذا کمکی خوب نمیخوره.شیرمم زیاد سیرش نمیکنه.مدام در حال نق نق کردنه.شایدم بخواد دندون دراره ک اشتها نداره .نمیدونم😔😔😔

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
چرا میخوای شیرخشک بدی!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا توضیح دادم

غذا کمکی خوب نمیخوره.شیرمم زیاد سیرش نمیکنه.مدام در حال نق نق کردنه.شایدم بخواد دندون دراره ک اشتها ...

اگ قبلا خوب میخورد ولی الان نمیخوره واس دندونشه ولی شیرخشک نده البته بعید میدونم الان دیگه شیشه بگیره غذاشو هرجور شده بده با بازی و اینا دخترمنم اینجوره یعنی اکثر بچه ها اینجورین بعداز یه مدت بد غذا میشن

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

سعی کن تو غذا ش تنوع بزاری.. غذا  رو مقوی کن که همون مقدار کم هم سیرش کنه.. دختر منم تازگی ها با شیرم سیر نمیشه یک وعده شیر خشک میدم.. ولی غذا  کمکی اش شرو بشه میخوام با کمکی سیرش کنم

خدا جونم همیشه توکلم بر توست😍 شکر به خاطر همه چیز😍