1147
1226
عنوان

مامانا ی سوال ازتون دارم☺

93 بازدید | 10 پست

من دخترم تازه وارد ۸ ماهگی شده میخوام کنار شیر خودم بهش شیر خشک بدم .میشه ؟دیر نیس؟ممکنه بعدش دیگه سینه مو نگیره؟

ممنون میشم کمکم کنید

دوست صمیمی فقط اونجاش که زنگ میزنی خونه شون میفهمی دوساعته باهات رفته بیرون😉

الان که دیگه شیشه نمیگیره

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل دخترمه،    ته تغاری عاشق باباشه                   باباشم ته تغاری رو دوست داره فقط میترسم سه تا بچه های بزرگترم  حسادت کنن                                  خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت     

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
چرا بعد از هشت ماه تازه میخوای شیرخشک بدی؟اونکه غذا خوره

غذا کمکی خوب نمیخوره.شیرمم زیاد سیرش نمیکنه.مدام در حال نق نق کردنه.شایدم بخواد دندون دراره ک اشتها نداره .نمیدونم😔😔😔

دوست صمیمی فقط اونجاش که زنگ میزنی خونه شون میفهمی دوساعته باهات رفته بیرون😉
غذا کمکی خوب نمیخوره.شیرمم زیاد سیرش نمیکنه.مدام در حال نق نق کردنه.شایدم بخواد دندون دراره ک اشتها ...

اگ قبلا خوب میخورد ولی الان نمیخوره واس دندونشه ولی شیرخشک نده البته بعید میدونم الان دیگه شیشه بگیره غذاشو هرجور شده بده با بازی و اینا دخترمنم اینجوره یعنی اکثر بچه ها اینجورین بعداز یه مدت بد غذا میشن

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم..  کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده   
1221

سعی کن تو غذا ش تنوع بزاری.. غذا  رو مقوی کن که همون مقدار کم هم سیرش کنه.. دختر منم تازگی ها با شیرم سیر نمیشه یک وعده شیر خشک میدم.. ولی غذا  کمکی اش شرو بشه میخوام با کمکی سیرش کنم

خدا جونم همیشه توکلم بر توست😍 شکر به خاطر همه چیز😍