2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه هیکل به قده؟ من خودم قدم ۱۸۰اما خوش هیکلی ربطی به قد نداره و قد این مشتری مون حداقل ۱۶۸هستش چو ...

این خانم قدش خیلی باشه ۱۶۵ میشه. 

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ
2728

چه زیبا

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻
شاید یکی بخواد نیم تنه بپوشه  و مطمن باش خیلیام حالشون از چادر بهم میخوره

ایشون الان حرفی ازچادر زدن؟نگفتن چراهمه چادرنمی پوشن 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
چرا دعوا میکنید هم لباس خشگله هم هیکل اون ادم استارتر تاپیک زد هرکسی دوس داره بره تل گرامش هرکس ند ...

استارترخودشونم دعوادارن انگاربابقیه

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم

استارتر چرا اينهمه تند جواب ميدي چه خبرته

چي دست ما داري ميخواي پس بگيري

🔴🔴🔴🔴گزارش🔴🔴

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

حق داره یه تاپیک زده ریختین مینویسین   خب که چی   مگه رقرار بود قسمت رو فروشگاه ب جز فروش چیز دیگه باشه   انتظار مادرشوهرم خواهرشوهر داشتین لابد  

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
خدایی چرا یه سری میان تو تاپیک های دیگران عقده گشایی میکنن خب شاید کسی این مدلی دوست داشته باشه&nbs ...

بخدا دلم نمی‌خواد دیگه جوابشونو بدم

هم عنوان مشخصه

هم بخش درست تاپیک زدم

نمی‌دونم چشونه

مثل خودشون جوابشونو دادم بهشون برم خورده