1232
1226
عنوان

خانمای کرمانشاهی یه لحظه بیاین 😉

121 بازدید | 25 پست

سلام دوستای خوبم اگه آرایشگاه خوب سراغ دارین تو کرمانشاه باشه و کار میکاپش خوب باشه ممنون میشم بهم معرفی کنین 😘

یه مدت دیگه مراسم دادشمه میخوام خوشگل کنم 😍

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

فقط یانیز بقیه به درد نمیخورن

یانیز فقط بیخودی معروف شده وگرون میگیره،۴۰۰ از خالم گرفته واسه یه مش ساده که افتضاح درآورده سه ونیم واسه عروسیش گرفت اونم افتضاح،هر کیم همراه عروس بود نفری دویست گرفته بود اونا هم خیلی جالب نشده بودن

1156
یانیز فقط بیخودی معروف شده وگرون میگیره،۴۰۰ از خالم گرفته واسه یه مش ساده که افتضاح درآورده سه ونیم ...

دوست من واسه عقدش رفت 

عالیییی شده بود یعنی ماها که رفتیم تو مجلس همه این شکلی شده بودیم 😍😍😳😳😳😳😳😳😳😳

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜
1213
واقعا😳😳میخوام به میکاپ ساده داشته باشم پوستتم خوبه 

آخه اینجورآرایشگاها چندتا میکاپ کاردان کاملا شانسیه به نظرم،ماغریب بودیم تو کرمانشاه براساس پرس وجویانیز رو معرفی کردن که خیلی بدبود،دامادکرمانشاهیی بود عروسیم اونجاگرفتن ماجای دیگه ای سراغ نداشتیم   

یه جایی رو بهت معرفی میکنم ک هم قیمتش عالیه هم کارش عالی .. ارایشگاه یارین توی شهرک ژاندارمری ..

واقعا تاحالا پیش رفتین نمیخوام کارش زیاد شلوغ باشه لایت باشه شایدبعدشم باآقامون رفتیم آتلیه 😍

واقعا تا پیش رفتین نمیخوام کارش زیاد شلوغ باشه لایت باشه شایدبعدشم باآقامون رفتیم آتلیه 😍

بله خیلی پیشش رفتیم و راضی بودیم 

خیلی خیلی هم  سرش شلوغه 

یه بار برو سر بزن 

نمونه کاراشو ببین حتما خوشت میاد

من خود به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود..
1167
گیر دادی به یانیز ها خخخخ خواهرم عروس ویس بود ساده و شیک بود روژه هم خوبه 

نه اتفاقا خواهر دوستم رفت ویس چندان جالب نبود 

☹☹

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜
آخه اینجورآرایشگاها چندتا میکاپ کاردان کاملا شانسیه به نظرم،ماغریب بودیم تو کرمانشاه براساس پرس وجوی ...

دقیقا با حرف موافقم خوب نباید بذاری کارشون بدن به شاگردشون معلومه که خوب نمیشه انگار مدل گیر آوردن 😞

1241