2726
عنوان

کسی تا حالا رولت درست کرده ؟

310 بازدید | 19 پست

من روی گاز میخوام درست کنم 

تو اینترنت نوشته تو ماهیناله رژیمی درست کنید 

میشه تو قابلمه درست کنم ؟  بعد یه طرفش ک پخت ،  برگردونمش؟

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من درست کردم تو ماهیتابه دوس نداشتم نرم و لطیف هم شد ولی ب خوشمزگی رولت های داخل فرم نشد

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2728
من درست کردم تو ماهیتابه دوس نداشتم نرم و لطیف هم شد ولی ب خوشمزگی رولت های داخل فرم نشد

خب من فر ندارم  مجبورم 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
توی قابلمه که نمیشه اخه باید مستطیل و نازک باشه 

اصدلا قابلمه مستطیلی ندارمممم 

باشه بیخیال   

شدنش که میشه ولی شاید به خوبی فر در نیاد

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
من از این پفک اشی مشی ها میخوام الان نیست دیگه شما از کجایید گرفتی 

دیگه نیست عزیزم

کیک فنجونی درست کن هم تو قابلمه راحته هم ریسک نداره 

زبرا تا حالا درست کردی؟ 

2706