1735
1707
عنوان

کسی تا حالا رولت درست کرده ؟

208 بازدید | 19 پست

من روی گاز میخوام درست کنم 

تو اینترنت نوشته تو ماهیناله رژیمی درست کنید 

میشه تو قابلمه درست کنم ؟  بعد یه طرفش ک پخت ،  برگردونمش؟

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

من درست کردم تو ماهیتابه دوس نداشتم نرم و لطیف هم شد ولی ب خوشمزگی رولت های داخل فرم نشد

اینقدر گیر ندید به عکس پروفایل من  مگه من تاحالا به عکس هیچکدومتون کاری داشتم ای بابا   استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا 

خانوم های هنرمند تو خونه اگه دنبال یه فروشگاه جذاب صنایع دستی 

هستین  و همچنین فرصتهای شغلی حتما این مطلب بخونید

1718
من درست کردم تو ماهیتابه دوس نداشتم نرم و لطیف هم شد ولی ب خوشمزگی رولت های داخل فرم نشد

خب من فر ندارم  مجبورم 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
توی قابلمه که نمیشه اخه باید مستطیل و نازک باشه 

اصدلا قابلمه مستطیلی ندارمممم 

باشه بیخیال   

1760
خب من فر ندارم  مجبورم

ان شالله درست کنی و خوشمزه شه عزیزم

اینقدر گیر ندید به عکس پروفایل من  مگه من تاحالا به عکس هیچکدومتون کاری داشتم ای بابا   استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا 
من از این پفک اشی مشی ها میخوام الان نیست دیگه شما از کجایید گرفتی 

دیگه نیست عزیزم

کیک فنجونی درست کن هم تو قابلمه راحته هم ریسک نداره 

زبرا تا حالا درست کردی؟ 

1665
زبرا تا حالا درست کردی؟ 

من زبرا درست کردم ..بیشتر کیکا رو میشه روی اجاق درست کرد ..

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
1651