2726

من تیر ماه عمل واریکوسل انجام دادم و اینکه بعد از عمل تعدادش به صفر رسید و مجدد الا رفته ولی به اون حدی که باید برسه نرسیده . امپول سنال اف زدم با قرص فرتیل اید خوردم و گردنه نخل با عسل . خرنوب خوردم . جواب نداده . 

خواهش میکنم کسایی که اطلاعات دارن کمک کنن 

در غیر اینصورت توهین نکنن . مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من همسرم واريكوسل داشت 

با مصرف قرص موتيليتي بوست و ول من كانسپشن 

و پاي مرغ و اب قلم هرروز تو غذا ميريختم يه ماه 

خرنوب 

و همين طور قلوه شتر خعلي خعلي تاثير گذاشت رو اسپرم 

♥️♥️♥️

شوهر من هفت ملیون بود اسپرمش و تحرکش کم بود من خیلی تقویتش کردم گردو با عسل طبیعی سیاهدانه و زنجبیل و دارچینی تو عسل خرما تو شير تخم مرغ محلی با پیاز تو ماست سیر رنده میکردم میدادم بهش گوشت پسته حلوا خرمایی خرنوب بهش میدادم جوانه گندم و شیر ولرم وقاص ول من زینک و اوومید با همون کلومفین عرق کاسنی یونجه خارخاسک اینا رو دادم تا 5 ماه بعد رفت آزمایش داده رسیده بود 27 ملیون و من همون ماه باردار شدم خداراشکر الان پسرم 10 ماهشه 

الهی بمیرم خیلی بده انشالله که هرچه زودتر پدر بشین ناامید نشو و ادامه بده درمانت رو

خدا نکنه  . ان شاالله سلامت و تندرست باشید . دعا کنید که همه پدر و خانم ها هم مادر بشن که این ارزوی همه زوج ها هست . مرسی از شما

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2200264/سلام-من-طب-سنتی-کار-میکنم-میخوام-این-تاپیک-رو-بزنم-برای-کسایی-که-نازایی-دارن-یه-دستور-ساده?page=1

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2706