1232
1226

من تیر ماه عمل واریکوسل انجام دادم و اینکه بعد از عمل تعدادش به صفر رسید و مجدد الا رفته ولی به اون حدی که باید برسه نرسیده . امپول سنال اف زدم با قرص فرتیل اید خوردم و گردنه نخل با عسل . خرنوب خوردم . جواب نداده . 

خواهش میکنم کسایی که اطلاعات دارن کمک کنن 

در غیر اینصورت توهین نکنن . مرسی

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

من همسرم واريكوسل داشت 

با مصرف قرص موتيليتي بوست و ول من كانسپشن 

و پاي مرغ و اب قلم هرروز تو غذا ميريختم يه ماه 

خرنوب 

و همين طور قلوه شتر خعلي خعلي تاثير گذاشت رو اسپرم 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
((لدفن لايكم نكنيد ))دل شكستي و شبي يك نفر ازجنس خودت....خنده اي تلخ به چَشمان تَرَت خواهد كرد ....!!!!

گرده نخل ک الان فصلشه با عسل طبیعی

تخم مرغ مجلی وعسل وشیر

چهارمغزباعسل طبیعی

معجون شیروموز پودر چهارمغزوعسل+کمی دارچین وزنجبیل

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤

استارتر دوست من شوهرش ۱دی عمل کرد بعدش دو ماه پودر آندروفرتی خورد خداروشکری ماه بعد عمل خانمش باردارشد دکترش امیرمدیر بود تو مرکز ناباروری 

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط از خودت میخوام دلمو شاد کنی.
1233

شوهر من هفت ملیون بود اسپرمش و تحرکش کم بود من خیلی تقویتش کردم گردو با عسل طبیعی سیاهدانه و زنجبیل و دارچینی تو عسل خرما تو شير تخم مرغ محلی با پیاز تو ماست سیر رنده میکردم میدادم بهش گوشت پسته حلوا خرمایی خرنوب بهش میدادم جوانه گندم و شیر ولرم وقاص ول من زینک و اوومید با همون کلومفین عرق کاسنی یونجه خارخاسک اینا رو دادم تا 5 ماه بعد رفت آزمایش داده رسیده بود 27 ملیون و من همون ماه باردار شدم خداراشکر الان پسرم 10 ماهشه 

الهی بمیرم خیلی بده انشالله که هرچه زودتر پدر بشین ناامید نشو و ادامه بده درمانت رو

خدا نکنه  . ان شاالله سلامت و تندرست باشید . دعا کنید که همه پدر و خانم ها هم مادر بشن که این ارزوی همه زوج ها هست . مرسی از شما

1167

ببینید همسر من واریکوسل گرید دو هست عملم نکرده 

برای بچه اولم دکتر بهش ویتامین  سی زینک و ای داد

ال آرژنین و جنسینگ ژل رویال .

این درشرایطی بود که کانت ۲۰ میلیون و تحرک ۲۶ درصد بود

همسرم ۲۰ روز یا یه ماه خورد من باردار شدم‌

الانم مجدد ازمایش داده یه ماه فقط سیاه دونه و عسل  ناشتا خورده و شبا چای زنجبیل ‌ و مارچوبه و زعفرون. موز گردو.

الان اسپرم شده ۳۷ میلیون با تحرک ۱۰۰درصد

ولی رنج نرمال رو زده ۶۰ میلیون . حالا جوابو هنوز برای دکتر  نبردیم. ما میخوایم برای پسر اقدام کنیم ان شاالله 

یه هفته هم کاسنی رو شروع کرده البته از بعد ازمایش جدیدش

دخترم ❤رایا  😇  پسرم❤ارمیا  عشقهای من❤    n&b❤
ببینید همسر من واریکوسل گرید دو هست عملم نکرده  برای بچه اولم دکتر بهش ویتامین  سی زینک و ...

خواهرم‌خیلی ممنون از راهنمایت . میخوام طبق همین چیزی که گفتین عمل کنم ببینم اینبار چه نتیجه ای میگریم .

بازم اگه چیزی هست که انجام بدم لطفا بگید  . 

فقط اینکه مارچوبه .زعفران .موز وگردو رو که گفتین با شیر درست میکنید یا هرکدام جداگانه پشت هم باید بخورم.

تشکر 🙏

1220