2410
2553
عنوان

کاربر قدیمیم...

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 38 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ترکیدی جدید شدی ?? کاربری نو مبارک  ولی وجدانن من چند وقت بود رمزم رو فراموش کرده بودم با کار ...

فدااات

‏کاش این مردم می فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش ...
2720
97.6،16

مرررسس گلی اوووه نه ماه اینجام یکی نیس بهن بگه چی میخوای   

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم
حالا خودمونیما من هنوز خودمو قدیمی نمیدونم فقط زیر ۹۴ رو قدیمی میدونم

من زیر ۹۲ رو

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2714
من زیر ۹۲ رو

اینقدر دوس داشتم کاربریم ۹۴ بود خخخ میدونم چیزی ب کسی نمیدن ولی دوست داشتم همیشه😁

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
واااا یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچی نمیدونستم تاریخ میزنه    خیلی سایت نمیام الان یکی بهم گفت فهمیدم نه ماهه اینجا عضوم

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم
خب بگن ب درک والا

اخه تو خیلی ع تاپیکا دیدم طرف عضویتش مال دیروزه یا هفته پیشه میگن تو چرا تازه عضو شدی تاپیک فلان زدی یا عصن تو الکی میگی😂😂

‏کاش این مردم می فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش ...
حالا خودمونیما من هنوز خودمو قدیمی نمیدونم فقط زیر ۹۴ رو قدیمی میدونم

من ارسال ۹۴ این سایت هستم منتها هرسال یه کاربری جدید ساختم چون رمزیادم میره  اما امسال دیگه اینطورنشد

همسر نازنینم رفت اما من باید قوی باشم بخاطر دخترام ممنون میشم براش صلوات بفرستید
اینقدر دوس داشتم کاربریم ۹۴ بود خخخ میدونم چیزی ب کسی نمیدن ولی دوست داشتم همیشه😁

نترس گلی دوسال دیگه میشی شراب کهنه  سایت  پلنگ خسته سایت  

2706