1232
1226

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

ذاتیه😁😁

در دل تو یاد منو در دل من یار تویی تا به همیشهبا همه ات مال منی روح تو در جان منی مثل همیشهآغوش تو ارامشمه هرچی پیشم باشه کمه من بتو گیرم                 مرگ برای همه اما سراغ ازتو اگر قبل تو میرم
8

مودبانه صحبت کنید و از ادبیات مردونه و کلمات زشت استفاده نکنید 

پوشیدن دامن و لباس های خانومانه  روی رفتار خیلی موثر 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1167

از دشوری که داری میای بیرون با عشوه بیا بیرون جلو نامزدت : این بود رمز موفقیت من 

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑

ببخشیدمعذرت میخوام عشوه ای ک الکی باشه معلوم میکنه وبهش میگن عشوه خرکی ببخشید البته همین ک رفتارات نوع حرف زدنت پوشش واداب معاشرتت خانومانه باشه خودش جذابه

‏هیچ وقت با آدمهایی که سطح شون از شما پایین‌تر هست (از همه لحاظ شعور، فرهنگ، ادب و...) بحث نکنید!اینجور آدما ابتدا شما رو تا سطح خودشون پایین میارنو بعد با تجربه ی ساااال ها زندگی در اون سطح "شکستتون" میدن.
1241