2726
عنوان

پسرای ۲۲ تا ۲۴ سال از نظر مالی در چه حد هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1513 بازدید | 175 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا ۳۰ تومن پس انداز

من شوهرم با این که وضع مالیشون عالی بود خودشم رشته ایی که درس میخوند خیلی خوب بود و آینده دار از ۱۸ سالگی تدریس میکرد 

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
2728
ببخشید درامد ناجاها چقدره؟

وقتی سیستان و بلوچستان بود چون حق عملیات و سختی کار و بدی آب و هوا بهشون تعلق می گرفت ماهی3 تا3/500می گرفت اما الان که دیگه اومده شهر خودمون 2/500می گیره 😟تازه بچه نداریم که کلی خرج بمونه دستمون وگرنه کلی عقب می افتادیم🙁

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
خب اگه کارِ دولتی داشته باشه همین که یه ماشین متوسط هم داشته باشه کلی هنر کرده وگرنه من از یه پسر 22 ...

23سالگی چ کار دولتی داشت ؟؟؟

سربازی نرفته 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
راستی امضات یعنی چی؟!

یعنی اهل سنت برای شیعه ها به اندازه جونشون عزیز هستن 

عشق شیعه ها به اهل سنت رو میرسونه

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
وقتی سیستان و بلوچستان بود چون حق عملیات و سختی کار و بدی آب و هوا بهشون تعلق می گرفت ماهی3 تا3/500م ...

عه😐

من فکرمیکردم انتظامی و سپاه و ارتش خیلی مایه دارن و حقوقشون خیلی بالاست😓

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
2706