2726
عنوان

پسرای ۲۲ تا ۲۴ سال از نظر مالی در چه حد هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1513 بازدید | 175 پست
بستگي به مقدار فعاليتشون داره 

اصلا  اینطور نیست 

بستگی به شم اقتصادی داره وگرنه کارگر و راننده بیشتراز همه کار میکنن ولی کمتر از همه دارن دلالا کمتر فعالیت میکنن ولی با یه تلفن میتونن خرج یکسالشونو در بیارن

منتظر اتفاقات خوبم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به حالت دیگ همه چی تمومه دست راست رو سر من الانم درامدش بالاس؟

الانم شغل خودش نه در حد 3_4تومن 

ولی هنوزم برنامه نویسی می کنه 

یعنی در اصل منبع درامدمون برنامه نویسیه

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
2728
همسر من 25 سالش بود که اومد خواستگاریم  هم خونه داشت هم ماشین خودش میگه از 17 سالگیم کار کردم ...

درسته قدیم اوضاع خیلی فرق داشت

مثلا شوهرمنم کنار درسش کار میکرده و تونسته بود با وام و پس انداز ی اپارتمان و ی سمند بخره 

ولی الان داداش خودم ۲۵سالشه میشه گفت ۵ساله داره کارهم میکنه امابدون حمایت پدرم نمیتونه چیزی بخره

مگه کار پاره وقت دانشجویی با این قیمتهای خونه و ماشین چیزی میشه اصلا

قدیم خیلی فرق میکرد

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
باریکلا ارایشگاه زده مشتری داره؟

آره ماشالا اتفاقا امروز یه داماد داشت اومد ازم کرم پودر و اینامو گرفت😊 الان دوساله آرایشگاه بازکرده

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
درسته قدیم اوضاع خیلی فرق داشت مثلا شوهرمنم کنار درسش کار میکرده و تونسته بود با وام و پس انداز ی ا ...

خیلی هم قدیم نیست 

مال 5 سال پیشه

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
درامد کامیون خوبه؟ قسط هم میده؟

اره ولی خب کار بسیار سختیه دیگ تابستونا کلا خونه نیست از تهران ب قزوین از قزوین ب تهران فقطم اینارو میره مثلا شهرای دور رو نمیره کلا شاید یکی دوبار ولی سخته دیگ . مثلا پارسال تو س ماه ۷-۸میلیون کار کزد اونم هفته ی دوبار یا س بار میرفت بقیشم ی کار دیگ داره

خدایا فدات 😍😍خوش باشید 
اره بابا همین هفته قبلی دیدمش اصلا باورم نمیشد خودشه! خیانت کرد بهم زدیم ولی همه اینارو بعد بهم زد ...

وای چقدر بد تا رفتی پولدار شده حالا بعد ک ازدواج کنی شوهرت پولدار میکنی کلا پاقدمت خوبه

مگه پسره ۲۲تا ۲۴سال وقته ازدواجشه😳😳

آرررره بابا مورد داشتیم طرف 19 سالگی زن گرفته 😂🤦‍♀️من پدرشوهرم سر دفتر ازدواج وطلاقه یه مورد داشت پسره15 سالش بود دختره هم 13😞😑چون کوچیک بودن و نمیشد ثبت سامانه کنن فقط یه صیغه محرمیت موقت خوندن تا وقتی که بزرگ شن🤦‍♀️از عشایر بودن

وقتی شنیدم شاااااخ درآوردم 😂😂همسر خودمم24ساله بود اومد خواستگاریم😅

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
اره ولی خب کار بسیار سختیه دیگ تابستونا کلا خونه نیست از تهران ب قزوین از قزوین ب تهران فقطم اینارو ...

خیلی شغل بدیه خییییییلی ماشینشون فاو یا سی اند سی یا ایسوزو؟

2706