2726
عنوان

پسرای ۲۲ تا ۲۴ سال از نظر مالی در چه حد هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1513 بازدید | 175 پست
خوبه که شغلش چی بوده؟ بساز و بفروش؟

نه بابا 

اون زمان برنامه نویسی می کرده 

البته الان شغلش فرق کرده

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه پسره ۲۲تا ۲۴سال وقته ازدواجشه😳😳

قربون دهنت بخدا😐😐

داداشم ۲۵سالشه هنوز میگه زوده

شوهر خودم ۲۷ازدواج کرد

پسرداییم ۲۸

برادرشوهرم ۳۰

اون یکی برادرشوهرم ۳۱ هنوز میگه ۳۵وقتشه

والا ۲۲ساله خیلی کمه واس سن پسر

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
پس تحصیل کرده هم هست

اره عزیزم 

دکتری داره

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
جدی دوتا خونه داره و ماشین ؟ چرا باهاش نموندی پس 

اره بابا همین هفته قبلی دیدمش اصلا باورم نمیشد خودشه!

خیانت کرد بهم زدیم

ولی همه اینارو بعد بهم زدنمون گرفتا😐قبلش فقط یه پارس داشت و یه مغازه

چقدر عالی

ممنون عزیزم ❤️🙏همسر من میگه از15سالگی می رفته کار کردن دیپلمش رو که گرفت کنکور داد دانشگاه دولتی قبول شد اما بخاطر یه تجدید نتونست بره دانشگاه😁🤦‍♀️بعدم آزمون استخدامی ناجا داد و قبول شد رفت سیستان و بلوچستان، خییلی سختی کشیده تا به اینجا رسیده 

الان 26سالشه میخوام بفرستمش دانشگاه حتما درسشو ادامه بده چون خودم لیسانس دارم همش میگم روم نمیشه بگم همسرم دیپلم داره 🤦‍♀️😂

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

داداش خودم ۱۹ سالشه محصلم هست یه ۲۰۶ داره و یه مغازه هم اجاره کرده آرایشگره☺از بچگی کار میکرد ماشالا خیلیم زرنگه بابامم یه قرون کمکش نکرده

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
2706