1147
1226
عنوان

پسرای ۲۲ تا ۲۴ سال از نظر مالی در چه حد هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1259 بازدید | 175 پست
همسر من 25 سالش بود که اومد خواستگاریم  هم خونه داشت هم ماشین خودش میگه از 17 سالگیم کار کردم ...

درسته قدیم اوضاع خیلی فرق داشت

مثلا شوهرمنم کنار درسش کار میکرده و تونسته بود با وام و پس انداز ی اپارتمان و ی سمند بخره 

ولی الان داداش خودم ۲۵سالشه میشه گفت ۵ساله داره کارهم میکنه امابدون حمایت پدرم نمیتونه چیزی بخره

مگه کار پاره وقت دانشجویی با این قیمتهای خونه و ماشین چیزی میشه اصلا

قدیم خیلی فرق میکرد

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باریکلا ارایشگاه زده مشتری داره؟

آره ماشالا اتفاقا امروز یه داماد داشت اومد ازم کرم پودر و اینامو گرفت😊 الان دوساله آرایشگاه بازکرده

من یه خانوم ۲۲ ساله بسیااااار با سیاست و زرنگم که شوهرمو زندگیمو روابطمو موقعیتمو مثل تکه های پازل اونجوری چیدم که باب میلم باشه😊که البته خانواده شوهرم معتقدن که شوهرمو جادو کردم😅😅                                                                  راستش اولش فقط با یه فکر شروع شد...                                فکر به اینکه مازنا به دنیا اومدیم تا نظم و تعادل همه دنیا تو دستای ما باشه🤗🤗🤗من به این باور رسیدم که ما زنا انقدر باهوشیم که میتونیم همه معادلات دنیارو به نفع خودمون تغییر بدیم اما فقط عده اندکیمون از این هوش سرشار استفاده میکنیم و خیلیامون زود تسیلیم میشیم تسلیم نا امیدی😔،تسلیم خود کم بینی 😔تسلیم اینکه بخت منم این بوددیگه..      اما داری اشتباه میکنی😐  خودتو باور داشته باش عزیزم❤تو یه زنی از جنس حوا❤تو حتی میتونی آدمو به جایی برسونی که از بهشت به خاطر تو بگذره❤فقط کافیه نیرو درونتو باور داشته باشی❤❤❤

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

درامد کامیون خوبه؟ قسط هم میده؟

اره ولی خب کار بسیار سختیه دیگ تابستونا کلا خونه نیست از تهران ب قزوین از قزوین ب تهران فقطم اینارو میره مثلا شهرای دور رو نمیره کلا شاید یکی دوبار ولی سخته دیگ . مثلا پارسال تو س ماه ۷-۸میلیون کار کزد اونم هفته ی دوبار یا س بار میرفت بقیشم ی کار دیگ داره

خدایا فدات 😍😍خوش باشید 
1156
اره بابا همین هفته قبلی دیدمش اصلا باورم نمیشد خودشه! خیانت کرد بهم زدیم ولی همه اینارو بعد بهم زد ...

وای چقدر بد تا رفتی پولدار شده حالا بعد ک ازدواج کنی شوهرت پولدار میکنی کلا پاقدمت خوبه

مگه پسره ۲۲تا ۲۴سال وقته ازدواجشه😳😳

آرررره بابا مورد داشتیم طرف 19 سالگی زن گرفته 😂🤦‍♀️من پدرشوهرم سر دفتر ازدواج وطلاقه یه مورد داشت پسره15 سالش بود دختره هم 13😞😑چون کوچیک بودن و نمیشد ثبت سامانه کنن فقط یه صیغه محرمیت موقت خوندن تا وقتی که بزرگ شن🤦‍♀️از عشایر بودن

وقتی شنیدم شاااااخ درآوردم 😂😂همسر خودمم24ساله بود اومد خواستگاریم😅

مـن از تردیـــد رد میـشم                                      بــه جـای اشک می خنـــدم...                                            گذشتــه ام سخت بــود امّا امیـدوارم بـه آینـده ام 
اره ولی خب کار بسیار سختیه دیگ تابستونا کلا خونه نیست از تهران ب قزوین از قزوین ب تهران فقطم اینارو ...

خیلی شغل بدیه خییییییلی ماشینشون فاو یا سی اند سی یا ایسوزو؟

1233
خیلی هم قدیم نیست  مال 5 سال پیشه

😀😀خونه از پارسال تا امسال ۲برابر شده دیگه

چ برسه ۵سال پیش

منم سال ۹۱ازدواج کردم ولی باالان قابل مقایسه نیست اصلا

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مثلا ۳۰ تومن پس انداز

من شوهرم با این که وضع مالیشون عالی بود خودشم رشته ایی که درس میخوند خیلی خوب بود و آینده دار از ۱۸ سالگی تدریس میکرد 

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب
1167
1220