2410
2553
عنوان

برادرشوهرم.....

54201 بازدید | 138 پست
برادرشوهرکوچیکه من زوتر از شوهر من ک بزرگتره ازدواج کرده و دوتا بچه داره ولی خیلی تینیجری تیپ میزنه و ب خودش میرسه ولی آدم مقید و اهل زندگیه احترام همرو هم داره ولی بعضی وقتا میریم خونه مادرشوهرم اونام طبقه بالا اونا میشینن ما ک میریم اونام میان پایین یعنی مادرشوهرم هر مهمونی داشته باشه اونام میان حالا بذارین تعریف کنم بعد شما بگین من دارم حساس میشم یا نه قصد و قرضی درکاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

😦خوابم میاد

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2714

اونروز ک من رفتم خونشون برادشوهرم نوزاد دارن زنش گفت میندازیش رو پات خودمون دوتا بودیم دیگه شالمو انداخت دور گردنم برادرشوهرم درو واکرد دید موهام بازه ولی نگاهشو عوض نکرد منم سریع شالمو گذاشتم سرم یا مثلا ....

2706