2737
2734
عنوان

جراحی بینی دکتر بابایی.توسلی

12534 بازدید | 64 پست

سلام دوستان عزیزم. من میخام بینی جراحی کنم و انحراف هم دارم. بین دکتر بابایی و توسلی اشرفی موندم. شما تجربه ای دارید در این زمینه لطفا به اشتراک بذارید

من اينا رو نمی شناسم. بهتره برای مشاوره پیش چند تا دکتر بری. دکتر میر محمد مجلسی توو تهران هست از ال ...

من شمال هستم و جراحی تو تهران و موندش بعدش برام سخته. بین جراحای شمال میخام انتخاب کنم

تو تهران کار دکتر حسنانی میپسندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم میخوام عمل کنم ولی بین غفاری و جویباری و بابایی موندم نمیدونم کدومشون بهتره

بینی تون چه مدلیه ؟ من با دکتر اببایی تاحالا دوبار مشاوره رفتم و صحبت کردم. دوست دارم طبیعی باشه تا جای ممکن و تنفسم مشکل پیش نیاد. البته ایشون بینی رو نیمه طبیعی جراحی میکنن من دخترخاله هام جراحی کردن راضی بودن. دکتر توسلی فقط ایرادات برطرف میکنن. پیش ایشون نرفتید؟

بینی تون چه مدلیه ؟ من با دکتر اببایی تاحالا دوبار مشاوره رفتم و صحبت کردم. دوست دارم طبیعی باشه تا ...

ناستخونیه که بکم انحراف داره ولی قدش به اندازه صورتمه .پیشه جویباری رفتم عکسم گرفتم باید برم بهش نشون بدم پیشه بابایی هنوز ترفتم

ناستخونیه که بکم انحراف داره ولی قدش به اندازه صورتمه .پیشه جویباری رفتم عکسم گرفتم باید برم بهش نشو ...

»ن پیش دکتر بابایی رفتم و عکسمو گرفتن روش خط کشیدن که ینی اونجوری بینیمو در میارن. منتها فردا پیش دکتر توسلی دوباره میخام برم. دکتر توسلی تاحالا هرکی رفته  تنفس مشکل نداشته. اما خیلی بینی اصلا کوچیک نمیکنن و اصلاا اندازه بینی همونه فقط قوز اینا برمیدارن. دکتر جویباری من نرفتم تاحالا

»ن پیش دکتر بابایی رفتم و عکسمو گرفتن روش خط کشیدن که ینی اونجوری بینیمو در میارن. منتها فردا پیش دک ...

منم دوست دارم بینیم طبیعی باشه یکی از گزینه هام دکتر بابایی هم هست من چند تا از دوستام پیشه بابایی عمل کردن میشه گفت همشون خوب بودن . دیروز هر چی زنگ زدم کسی جواب نداد نوبت بگیرم ،من همکارام پیشه جویباری عمل کردن خوب شد دماغاشون البته بستگی به چهره خود آدمم داره مثلا یکیشون از همه بهتر شده بینیهایی که من مطبش دیدم از ۸ نفر دو نفر اصلا معلوم نبود ۵ نفر خوب بود ولی یکی کوچیک بود شاید خودش خواسته بود .

2738
منم دوست دارم بینیم طبیعی باشه یکی از گزینه هام دکتر بابایی هم هست من چند تا از دوستام پیشه بابایی ع ...

دکتر بابایی شنبه ها و دوشنبه ها مطب هستن. برای یکی از این دو روز نوبت بگیرین. جراحی هم تو کلینیک پارس انجام میده ایشون. دکتر جویباری چقدر میگیرن؟ من تاحالا جراحی ازشون ندیدم

دکتر بابایی شنبه ها و دوشنبه ها مطب هستن. برای یکی از این دو روز نوبت بگیرین. جراحی هم تو کلینیک پار ...

مرسی عزیزم‌.به من قیمت ندادن ولی اخرش با کلینیک ۵۵۰۰ فکر میکنم بشه .دکتر جویباری قایمشهر و شهریار ۳ مطب داره که ساری فقط چهارشنبه ها هست.منم‌هنوز نمیدونم چیکار کنم 

دکتر بابایی شنبه ها و دوشنبه ها مطب هستن. برای یکی از این دو روز نوبت بگیرین. جراحی هم تو کلینیک پار ...

شما پیشه دکتر توسلی رفتین چی گفتن ؟کاراشون بنظرتون خوبه،میشه هزینه عمل دکتر بابایی بگین؟

شما پیشه دکتر توسلی رفتین چی گفتن ؟کاراشون بنظرتون خوبه،میشه هزینه عمل دکتر بابایی بگین؟

من رفتم گفتن طبیعی مل میکنن و خوب درمیاد. منتها غیر قرینگی ها خیلی کاری نمیکنن. اما قوز که کمی هست برمیدارن. نوک جلو افتاده حل میکنه و انحراف درست میکنه. کاراشون کاملا طبیعیه و من از هر کسی پرسیدم تاحالا کسی مشکل تنفسی نداشته. اما بینی رو کوچیک نمیکنن اصلا. واسه کسی که فقط میخاد ایراد برطرف کنه خوبه. ادرس پیج اینستاگرامشون اینجا میفرستم. هزینه عمل دکتر بابایی به من گفتن 6.400. دکتر توسلی هم 10.000 که گرونتر میگیره کلا ایشون

2706