2726
عنوان

مامانایی ک قطره آهن به نی نی دادین میاین کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 27 پست
نه 

اُه 🙈🙈

طفلک حق داره عزیزم جیغ بزنه، یکم بالاتر برای استارتر پست گذاشتم که چجوری قطره ی ایرانی بده، برو بخون نازنین 😘😘

خوبه که به گذشته نگاه کنی، ولی بهش خیره نشو 🧐😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اُه 🙈🙈 طفلک حق داره عزیزم جیغ بزنه، یکم بالاتر برای استارتر پست گذاشتم که چجوری قطره ی ایرانی بده ...

خوندم مرسی گلم 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2728
دکتر دخترم میگفت که هوش بچه مهم تر از سیاه شدن دندان هست اهن تاثیر مستقیم بر هوششون داره

واقعا،من چارپنج ماهه نمیدم بچه م😔خاک

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
من که اصلا ندادم به پسرم طفلی دوست نداشت موز له میکردم میدادم یا شیره .آزمایش دادم کم خونی هم نداشت ...

برای پسرا معمولا کمتر پیش میاد کم خونی، مگر اینکه خانوادگی باشه، ولی برای دخترا واقعا لازمه فقط غذا جواب نمیده متاسفانه، از سن بلوغ به بعد اذیت میشن دخترا.. 

خداروشکر بچه شما بدون قطره خوبه، منم پسر دارم ولی جرات نمیکنم قطره ندم انقدر که خانه بهداشت اصرار میکنن

برای پسرا معمولا کمتر پیش میاد کم خونی، مگر اینکه خانوادگی باشه، ولی برای دخترا واقعا لازمه فقط غذا ...

من که به دخترم یبار دادم بیچاره دندوناش سیاه شد دیگه ندادم خدا رو شکر اونم کم خونی نداشت حالا این که تو آینده تاثیر داره یا نه رو نمیدونم

اره میدونم نمیخوره بزور وگریه میدم بخوردش.دیگ اعصابم خردمیشه میدمم اونروز غذا نمیخوره

عزیزم شاید از طعمش خوشش نمیاد. چون پسرمنم همینجوری بود خارجی شو که گرفتیم دیگ میخوره

پســـرم دنیامــــه
من که به دخترم یبار دادم بیچاره دندوناش سیاه شد دیگه ندادم خدا رو شکر اونم کم خونی نداشت حالا این که ...

انشالا اونموقع هم طوری نمیشه گلم، ولی تغذیه دختر خیلی مهمه حواست باشه خصوصا وقتی به سن بلوغ رسید حتما باید آهن رو توی دوره های هر ماهی که خونریزی داره بخوره.. 

شما خودت حواست جمع هست قطعاً😊😊

خدا بچه هاتو حفظ کنه برات، سالم و سلامت باشن همیشه 😘😘

چرا حتما پلاستیکی

آهن تو ظرف فلزی خوب نیست گلم به مرور زمان طعم میده به قطره، همینجوریشم قطره آهن بدبو و بدمزه هست 😶😶

طفلکی بچه هامون، خیلی قطره ی مزخرفیه 🙈🙈

من خودمم ازش یبار خوردم از گلوم تا معدم میسوخت😬