2410
2553

میخوام قطره آهن به دخترم بدم شوهرم اجازه نمیده میگه دندوناش سیاه میشه نظر شما چیه خارجی بدم خوبه درمانگاه میگفت خارجی خوب نیست

منم یکی درمیون میدم

ی هفته میدم

ی هفته نمیدم

شوهرم منم میگ نده😐

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم قطره اهن حتما حتما باید بدی سعی کک به دندوناش تا حد امکان نخوره بریز تو حلقش یهو همشو نریزی کم کم بریز و و بعدش  بهش اب بده که دندونش سیاا نشه ب همین راحتی. من خارجی میدم ایرانی بدطعمه

پســـرم دنیامــــه
2714

حداقل باید 15،16ماهگی باید بدی.  چون غذاهای اهن دار کمتر میخوره.  ندی هم بی اشتهامیشه. هم  توی هوشش تاثیرداره.   اب بهش بده پشتش. با دستمال نخی پاک کن روشونو.  سیاه نمیشه.    من دادم سیاه نشده مال خانه بهداشت دادم. ته حلقش بریز. بعدم اب بده.     

من ایرانی میدم عزیزم، 15 قطره رو تو یه ظرف کوچولو مثل در شیشه شربت که استفاده نمیکنی بریز، فقط حتما پلاستیکی باشه، بعد یه قاشق چایخوری آب اضافه کن رقیق بشه.. 

قبل از اینکه بهش بدی یه کوچولو آب خنک بهش بده که دهنش خیس باشه، بعد قطره رو کم کم با قاشق چایخوری یا قطره چکون بده بخوره، وقتی تموم شد با پارچه تمیز روی دندوناش بکش و یکم دیگه آب خنک بده بخوره، بزرگتر که بشه میتونی با اب پرتقالم بهش بدی😊

خوبه که به گذشته نگاه کنی، ولی بهش خیره نشو 🧐😃

اصلا دندوناش سیاه نمیشه یک سرنگ انسولین بگیر بدون سوزن با اون بده همیشه بعدش اب میوه بده مثل اب پرتقال یا اگر میوه خوره خود پرتقال رو بده. خمیر دندون صف تادو سال بگیر روزی یک بار دندوناشو مسواک کن اگر نمیزاره با گاز استریل و اب جوشیده سرد دندوناشو هر روز تمیز کن 

من آدزیر میدادم دیکه نیس تو داروخونه ها مجورم ایرانی بدم دخملم جیغ میزنه وفگقتی بهش میدم 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
من آدزیر میدادم دیکه نیس تو داروخونه ها مجورم ایرانی بدم دخملم جیغ میزنه وفگقتی بهش میدم 

با آب رقیقش میکنی یا نه؟؟ 

خوبه که به گذشته نگاه کنی، ولی بهش خیره نشو 🧐😃
اشتباهه. بعدش اب بدی بهش ک سیاه نشه دندوناش

اره میدونم نمیخوره بزور وگریه میدم بخوردش.دیگ اعصابم خردمیشه

میدمم اونروز غذا نمیخوره

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2706