2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ما تحقیقاتمون رو کردیم و منتظر بودیم زنگ بزنن ک جواب رو اعلام کنیم ما رسم داریم خانواده پسر باید پیگیر بشن و اگه خانواده دختر زنگ بزنن عیب میدونن...ی ماهی گذشت خبری نشد البته ناگفته نماند من با اون پسر در ارتباط بودم و هروقت هم ازش میپرسیدم امروز و قردا میکرد

جلو خانوادم خجالت میکشیدم ک زنگ نزدن اخه همچین موردی برامون پیش نیومده بود هر خواستگاری داشتم ب دوروز نشده کچلمون میکردن واسه گرقتن جواب...سوال پیچش کردم گفت بابام میگه راهش دوره(دوساعت قاصله بود خونه هامون) گقت راضیش میکنم گفتم باشه

ی ماه دیگه هم گذشت و خبری نشد گفتم رک بگو جریان چیه خیلی من من کرد اخرش از زبونش کشیدم و کاشف ب عمل اومد باباش مخالفه چرا چون من پدر ندارم و اوضاع مالیمون خیلی خوب نبود و خونمون باکلاس ک در شانشون باشه نیس و تمام این مدت تو خونشون دعوا بوده سر راصی کردن باباش...البته خودشون هم مثه ما بودن و تازه چندسالی میشد اوضاعشون بهتر شده بود یعنی در حد متوسط

2706