2703
2553
عنوان

این کاربر دروغ گو قطع بشه!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1452 بازدید | 64 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هنایی اول سلام دوم  اسم واقعی من هنا هستش سوم بی خیال بزار با دروغاش حال کنه

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2456
مشخص بود نتیه من فقط تاپیک رو ترک کردم هیچی نگفتم

مرمری سلام خوبی

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

البته بگما ازین داداشا هنوز هست من دیدم تو اطرافیان دورمون

ولی بقول خودش داداشش وحشیه این برداشته شلوار مارکشو با قیچی بریده..اگه راست میگفت الان باید تیکه تیکش کرده بود داداش به اصطلاح وحشیش.جون اونجور ادما اصلا تحمل نمیکنن

2714

شوهر بنده خدای من این طوری بود شکم شش تکه عالی تامنوگرفت چاق شد

البته بگما ازین داداشا هنوز هست من دیدم تو اطرافیان دورمون ولی بقول خودش داداشش وحشیه این برداشته ش ...

اره منم چون از نزدیک دیدم باور کرده بودم

خودمم بوکسورم مربیم و میبینم چقدر راحت میزنه یا حتی خودم میگفتم خب حتما داداشش میزنه دیگ

خوب شد من نخوندما وگرنه تا یه ماه میخواستم حرصشو بخورم واقعا چی بهشون میرسه با سرکار گذاشتن بقیه

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2706