2726
عنوان

این کاربر دروغ گو قطع بشه!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1452 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوووف چراشلوغش میکنی عزیزم اینجا خیلی ازاین کاربرازیادن نبایدهرکسیوجدی گرفت،،خیلیامثل این کاربردستشو ...

اوهووم عزیزم شلوغ نمیکنم میگم قطعش کنن دیگ اعصابمونو بهم ریخت

واقعا تاپیک زدناش تمومی نداره!!! هر روووووز میاد میگه داداشم منو زد!کاپشن مارکشو پاره کردم فلان کر ...

وای خدایا چقد دروغ,من باراول بود تاپیکشو دیدم, تاپیکا قبلیو ندیده بودم اما تابلو بود دروغه

2728
مردم فانتزی داداش سیکس پکی و دست بزن دار دارن😜😜😜

میگف چنگ گذاشته بیخ گلوم چسبونده دیوار 

تو یه نگا به این نعمت بنداز اصن بهش میاد همچین چیزی 😂😂😂😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

به چشم برادری چه جیگری هم انتخاب کرده بود واسه داداشش بودن  من عکس این بادی بیلدینگو داشتم،تاپیک میزدم بیاین پسری که کشته و مردم هستو ببینید، دودلم نمیدونم قبولش کنه یا نه  

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
فقط اونی که میگف براداداشت زن نمیخای؟ماهم میگفتیم کتک میزنه ها خخخ    

وای خودمم گفتمممم

یعنی رسما باور کرده بودم که کتک میخوره

اینجور ادما حقشونه واقعا کتک بخورن

2706