2703
2553
عنوان

این کاربر دروغ گو قطع بشه!!!!!

1452 بازدید | 64 پست

نی نی یارها عزیز @نی_نی_یار_5    @نی_نی_یار_3    

کاربر @راشین81    رو قطع کنید مریضه واقعا

مدتهاست میاد مظلوم نمایی میکنه دروغ میگه که از داداشش کتک میخورا و خانومارو با اصطلاح گیر میاره و براش دل میسوزونن 

الانم خواست عکس داداششو بزار که گذاشت و معلوم شد نتیه و.....

کاربر @دیدارm   افرین بهت از همون اول فهمیدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چه لعبیتم انتخاب کرده😂😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2714

اوووف چراشلوغش میکنی عزیزم اینجا خیلی ازاین کاربرازیادن نبایدهرکسیوجدی گرفت،،خیلیامثل این کاربردستشون رومیشه خیلی هام نه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

تابلو بود نتیه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

واقعا تاپیک زدناش تمومی نداره!!!

هر روووووز میاد میگه داداشم منو زد!کاپشن مارکشو پاره کردم

فلان کردم

مامانم از طرفداری نمیکنه

اگر بکنه اونم میزنه 

چرت و پرررت محض

چقدادم میتونه مریض باشه که ازسادگی مردم سواستفاده کنه؟اسم خودشونم میذارن ادم حیوونم نیستن ازحیوونم کمترن چون حیوونم این کارو نمیکنه متاسفم براهرکسی که تاپیک سرکاری میزنه

❄️چـون تُــودارم هـمـه دارمــ ؛دگـرم هیــچ نبـایـد...خُـــدا⭐️

خدایاااا  

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
فقط کاش خودتو زود لو نمیدادی 

بابا خب تابلو بود, بعد دیگه دوستان هم هی میگفتن تو عکسشو بذار گفتم زشته ک جواب ندم, دیگه هم مطمین بودم ک داره دروغ میگه وگرنه زودتر جوابمو میداد و عکس میذاشت

2706