1147
1226
عنوان

این کاربر دروغ گو قطع بشه!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 64 پست

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

مردم فانتزی داداش سیکس پکی و دست بزن دار دارن😜😜😜

اره والا.خداکنه همینجورشوهری کنخ لا اقل.راهکارامون هم بدردش میخوره😂

همه غمایادم میره وقتے کة توباشے پیشم؛💋دوست دارم خلاصه شه تموم دنیام توچشات💋؛دلم میخاد باهرنفس پربگیرم توے هوااااات💋؛آره برات مے مونم بسته شدے به جونم 💋عزیزمهربونم❤💜😍😍
1156

به چشم برادری چه جیگری هم انتخاب کرده بود واسه داداشش بودن  من عکس این بادی بیلدینگو داشتم،تاپیک میزدم بیاین پسری که کشته و مردم هستو ببینید، دودلم نمیدونم قبولش کنه یا نه  

وقتی چیزی مرا رنج می‌داد، در مورد آن با هیچ کس حرفی نمی‌زدم، خودم در موردش فکر میکردم، به نتیجه می‌رسیدم و به تنهایی عمل میکردم. نه اینکه واقعا احساس تنهایی بکنم، نه... بلکه فکر می‌کردم که انسان‌ها در آخر، باید خودشان، خودشان را نجات بدهند..
فقط اونی که میگف براداداشت زن نمیخای؟ماهم میگفتیم کتک میزنه ها خخخ    

وای خودمم گفتمممم

یعنی رسما باور کرده بودم که کتک میخوره

اینجور ادما حقشونه واقعا کتک بخورن

1221

مشخص بود نتیه من فقط تاپیک رو ترک کردم هیچی نگفتم

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )
وای خودمم گفتمممم یعنی رسما باور کرده بودم که کتک میخوره اینجور ادما حقشونه واقعا کتک بخورن

شوهر اینجوری گیرش میاد😐😐😐😐😐😆😆😆

همه غمایادم میره وقتے کة توباشے پیشم؛💋دوست دارم خلاصه شه تموم دنیام توچشات💋؛دلم میخاد باهرنفس پربگیرم توے هوااااات💋؛آره برات مے مونم بسته شدے به جونم 💋عزیزمهربونم❤💜😍😍
1167

البته بگما ازین داداشا هنوز هست من دیدم تو اطرافیان دورمون

ولی بقول خودش داداشش وحشیه این برداشته شلوار مارکشو با قیچی بریده..اگه راست میگفت الان باید تیکه تیکش کرده بود داداش به اصطلاح وحشیش.جون اونجور ادما اصلا تحمل نمیکنن

مرمری سلام خوبی

سلام عزیزم مرسی شماخوبی

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )
1220