1147
1226
عنوان

این کاربر دروغ گو قطع بشه!!!!!

1022 بازدید | 64 پست

نی نی یارها عزیز @نی_نی_یار_5    @نی_نی_یار_3    

کاربر @راشین81    رو قطع کنید مریضه واقعا

مدتهاست میاد مظلوم نمایی میکنه دروغ میگه که از داداشش کتک میخورا و خانومارو با اصطلاح گیر میاره و براش دل میسوزونن 

الانم خواست عکس داداششو بزار که گذاشت و معلوم شد نتیه و.....

کاربر @دیدارm   افرین بهت از همون اول فهمیدی

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

اره راست میگه ـ.عکس نتی گزاشت.

همه غمایادم میره وقتے کة توباشے پیشم؛💋دوست دارم خلاصه شه تموم دنیام توچشات💋؛دلم میخاد باهرنفس پربگیرم توے هوااااات💋؛آره برات مے مونم بسته شدے به جونم 💋عزیزمهربونم❤💜😍😍

اوووف چراشلوغش میکنی عزیزم اینجا خیلی ازاین کاربرازیادن نبایدهرکسیوجدی گرفت،،خیلیامثل این کاربردستشون رومیشه خیلی هام نه

‏هیچ وقت با آدمهایی که سطح شون از شما پایین‌تر هست (از همه لحاظ شعور، فرهنگ، ادب و...) بحث نکنید!اینجور آدما ابتدا شما رو تا سطح خودشون پایین میارنو بعد با تجربه ی ساااال ها زندگی در اون سطح "شکستتون" میدن.
1213

واقعا تاپیک زدناش تمومی نداره!!!

هر روووووز میاد میگه داداشم منو زد!کاپشن مارکشو پاره کردم

فلان کردم

مامانم از طرفداری نمیکنه

اگر بکنه اونم میزنه 

چرت و پرررت محض

چقدادم میتونه مریض باشه که ازسادگی مردم سواستفاده کنه؟اسم خودشونم میذارن ادم حیوونم نیستن ازحیوونم کمترن چون حیوونم این کارو نمیکنه متاسفم براهرکسی که تاپیک سرکاری میزنه

❄️چـون تُــودارم هـمـه دارمــ ؛دگـرم هیــچ نبـایـد...خُـــدا⭐️

خدایاااا  

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل دخترمه،    ته تغاری عاشق باباشه                   باباشم ته تغاری رو دوست داره فقط میترسم سه تا بچه های بزرگترم  حسادت کنن                                  خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت     
فقط کاش خودتو زود لو نمیدادی 

بابا خب تابلو بود, بعد دیگه دوستان هم هی میگفتن تو عکسشو بذار گفتم زشته ک جواب ندم, دیگه هم مطمین بودم ک داره دروغ میگه وگرنه زودتر جوابمو میداد و عکس میذاشت

1167

حتما حرفا وتاپیکاش هم دروغه فقط میخاد دیده بشه 

همه غمایادم میره وقتے کة توباشے پیشم؛💋دوست دارم خلاصه شه تموم دنیام توچشات💋؛دلم میخاد باهرنفس پربگیرم توے هوااااات💋؛آره برات مے مونم بسته شدے به جونم 💋عزیزمهربونم❤💜😍😍
اوووف چراشلوغش میکنی عزیزم اینجا خیلی ازاین کاربرازیادن نبایدهرکسیوجدی گرفت،،خیلیامثل این کاربردستشو ...

اوهووم عزیزم شلوغ نمیکنم میگم قطعش کنن دیگ اعصابمونو بهم ریخت

واقعا تاپیک زدناش تمومی نداره!!! هر روووووز میاد میگه داداشم منو زد!کاپشن مارکشو پاره کردم فلان کر ...

وای خدایا چقد دروغ,من باراول بود تاپیکشو دیدم, تاپیکا قبلیو ندیده بودم اما تابلو بود دروغه

1241