2726
عنوان

غذای کمکی

47 بازدید | 15 پست

سلام دوستان پسرم ۸ماهشه غذای کمکی بهش نمیدم ینیوقتی غذا میخوریم مناسبش باشه میدم یا نون میدم دسش ولی نمیدونم واسش کمکی چی درست کنم

دیشب توت فرنگی دادیم دو تا خورد اینقد دوس داشت فک کردیم بی ضرره ولی نصف شب با گریه ببدار شد بردیم دکتر قطره داد اومدیم خونه خپب شده بود قطره شو ندادم نمیدونم یا من زیادی رو بچه حساسم یا شوهرم بیخیاله نصف شب سر قضیه دکتر دعوامون شد الانم قهره وقتی قهر کنه جواب تماس مو نمیده من باید ناز بکشم خیلی حساس و عصبی شدم شوخیم بکنه دعوا به پا میکنم عوارض قرص ال دیه؟ 

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop

یعنی بچه هشت ماهشه تو غذای کمکی شروع نکردی فقط بعضی وقتا نون میدی دستش یا اینا؟؟ فرنی حریره بادام انواع پوره ماست سوپ زرده تخم مرغ ؟؟؟؟

مم‌تا حالا قرص ال دی مصرف نکردم ولی به بعضیا نمیسازه. غذای کمکی رو از شش ماهگی باید شروع کنین خیلی بده ک هنوز شروع نکردی اول از فرنی شروع کن.  بعد حریره بادام. پوره سیب زمینی . سوپ 

پســـرم دنیامــــه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توت فرنگی آلرژی زا ست من هنوز به دختر یک سال و نیمه م ندادم

ار ۵ و نیم ماهگی باید غذای کمکی بدی ب اش جدا درست کنی 

از سرلاک و فرنی شروع کنی تا کم‌کم غذای سفره

دکتر دخترم بعد از یک سالگی اجازه داد غذا ی سفره بخوره ک البته هنوز برنج رو جدا درست میکنم نرم تر درست میکنم براش 

2728
مم‌تا حالا قرص ال دی مصرف نکردم ولی به بعضیا نمیسازه. غذای کمکی رو از شش ماهگی باید شروع کنین خیلی ب ...

فرنی میگن شیر گاو تا زیر یسال نباید بدی

با شیرخشک درست کنم؟ 

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop
سلام بايد شروع کني از 7 ماه تلگ رام داريد؟ بيايد گروه مامانا ياد بگيريد منم دخترم 9 ماهشه

لینک رو بده منم بیام پسرم هفت ماهشه ی ماهه شروع کردم غذاشو

فرنی میگن شیر گاو تا زیر یسال نباید بدی با شیرخشک درست کنم؟ 

عزززیززم شیر به مقدار کم ک تو فرنی می‌کنی اشکالی نداره خب اونم شیر رو می‌جوشانی

فرنی میگن شیر گاو تا زیر یسال نباید بدی با شیرخشک درست کنم؟ 

اره عزیزم حتما با شیر خشک یا شیرخودن درست کن پسرمن ک الان ۱۸ماهه س هنوز بهش شیر گاو ندادم شیر پاستوریزه میدم بهش. خیلی دیره حتما فرنی رو شروع کن از هفته دوم حریره بادام. امادا نخری توخونه درست کن هفته سوم پوره سیب زمینی هفته چهارم سوپ

پســـرم دنیامــــه

البته هویچ پوره میکنم و خرما هم همینطور ولی بعنوان وعده غذایی زیاد درست نمیکنم میدونم سرزنشم میکنین واقعا خودمم نمیدونم چرا اینجوری شدم 

2706