2737
2734
عه ...چه جالب ...خیلی خیلی ممنونم...اصلا نمیدونستم خیلی ممنون که گفتین

خواهش میکنم عزیزدلم

من خودم اول هیچ اطلاعی از اتاق خصوصی نداشتم 

مامایی ک بالاسرم بود همش میومد باداد و بیداد بام رفتار میکرد منم خیلی نازک نارنجیم و حساس بهش گفتم میخام برم پیش مامانم 😅😅رفت مامانمو صدازد گفتم مامان خیلی بدبام رقتار میکنن من نمیخام برو ب شوهرم بگو بیاد پروندمو بگیره منوازاینجاببره ی جادیگه😅😅بعد یهو دکترم رد شد گفت چی شده مامانم بهش گفت اونم کلی بهم خندیدو گفت خب خصوصی بگیر اگه مشکل مالی نداری 

شوهرمم سریع قبول کرد و منو بردن اتاق خصوصی بعد دقیقا همون ماما ک سرم داد میزد اومد شروع کرد ب قربون صدقه رفتن من و کلی ماساژم دادو دستمو میگرفت میبرد دسشویی😅😅منم تواون حال بهش گفتم پول چ کارا ک نمیکنه 

هنوزم وقتی میرم پیش دکترم برا معاینه و چکاب کلی میخنده و میگه 😅😅😅😆

خواهش میکنم عزیزدلم من خودم اول هیچ اطلاعی از اتاق خصوصی نداشتم  مامایی ک بالاسرم بود همش میو ...

چه جاالب...واقعا پول چه کارا که نمیکنه...خداروشکر به خیر گذروندی...خیلی خیلی مممنون از توضیحاتت ...خیلی کمکم میشه..ممنون😍😍😍

.ببخشید میپرسم مادرتون اومدن پیشتون ؟یا همسرتون ؟ کدوم باشن بنظرتون بهتره ؟ اصلا باشن خوبه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه جاالب...واقعا پول چه کارا که نمیکنه...خداروشکر به خیر گذروندی...خیلی خیلی مممنون از توضیحاتت ...خ ...

شوهرم طاقت نداشت ک بیاد  منم گفتم مامانم بیاد

بعد پرستاره گفت ۲نفرهم بیان اشکال نداره مادرشوهرمم اومد همش پیشم بودن فقط اون لحطه های اخر ب دنیااومدن نی نیم درحد۲دقیقه رفتن پشت دراتاق

2731