2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اصلا نمیشه برنامه ریزی کرد..  من دوهفته دیگ وقت دارم زایمانمم طبیعی اما فردا, صبح میرم بیمارست ...

بسلامتی انشالله

تهرانی؟ کدوم بیمارستان میری

منم میخوام طبیعی زایمان کنم انشالله 

خدایا شکرت واسه همه چی❤
اصلا نمیشه برنامه ریزی کرد..  من دوهفته دیگ وقت دارم زایمانمم طبیعی اما فردا, صبح میرم بیمارست ...

ارهدمنم دقیقا همینجور شد 

یک هفته وقت داشتم اما دیگه دکترمم گفت اشکال نداره بزار بیاد راحت شی از بس مثه پنگوئن هرروز میرفتم مطبش😅😅😅

2728
اخراش خیلی سونوگرافی داره؟ 

من میرفتم برامعاینه اخه اولش ک هرکار میکردم بچم نمیچرخید هرچی پیاده روی یا دکترم میگفت با جارو دستی چاردست و پاشو و جارو کن 

هرکار میکردم نمیچرخید اما بعدشم ک چرخید دهانه رحمم باز نمیشد اخرم با کلی امپول فشارو ....

ب زور اوردنش بیرون 

من میرفتم برامعاینه اخه اولش ک هرکار میکردم بچم نمیچرخید هرچی پیاده روی یا دکترم میگفت با جارو دستی ...

منم هفته 19 بچه به پا بود

یعنی میچرخه بازم؟ 

خدایا شکرت واسه همه چی❤
من میرفتم برامعاینه اخه اولش ک هرکار میکردم بچم نمیچرخید هرچی پیاده روی یا دکترم میگفت با جارو دستی ...

از الان میافتم به جون خونه با جارو دستی😂😂

خدایا شکرت واسه همه چی❤
من خیلی قلمبه نشدم هنوز ,  شیش ماهم,  شاید چون قدم بلنده,  یا به قول مامان ها دختر تو ...

ن عزیزم منم بااین ک پسر بود ولی اصلا شکم نداشتم هرکی میدیدم میگفت پس بچت 😆

روزی ک رفتم زایشگاه ماما بهم گفت تو ک وقت زاییدن نیس کی بهت گفته بیای اینجا بعد دکترم از پشت سرش گفت این ۳۹هفتس شکم نداره فقط😅😅

بعدم همه فکرمیکردن حالا ی بچه ۱کیلویی میاد بیرون 

وقتی پسرم ب دنیا اومد همه ماما و پرستارا اومدن داخل اتاقم ک بچمو ببینن همشون میگفتن این کجا بوده😅😅

2706