1147
1273

مامانم که فداشم و بابا و داداشم فقط.

من هر روز لاغرتر از روز قبل میشم و به زودی به وزن مورد علاقم میرسم چون میدونم خدای مهربان هوای منو داره و این اراده و قدرتو به من میده.💪💪 و روزی که آدمها یکبار برای همیشه از چشمانت می افتد...مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور مهم این است که تو تا ابد هیچ  حسی به آنها نخواهی داشت و این آغاز یک راه طولانیست..!!🍁🍁
چه جالب  یعنی بچه از پدر و مادر ادم عزیزتره ?  چون خودم بچه ندارم میپرسم

اره خيلي عزيزه

خدايا ؛ بابت هرشبي ك بي شكر سر بر بالين گذاشتم؛بابت هر صبحي ك بي سلام به تو آغاز كردم ؛بابت لحظات شادي ك به يادت نبودم؛بابت هر گره ك به دست تو باز شد و من ب شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره كه به دستم كور شد و مقصر تو را دانستم؛مرا ببخش .

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

1279

همسرم  

پدر و مادرم

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من دارم میمیرم میبینی منو!! بچمو گرفتی واسه چی؟ کدوم صلاحت تو نبود تو دلیه من بود!!😭💔🖤                             دلم کمی مرگ میخواهد😭نینی پر💔  ٩٨/٠١/٢٨💔              ۱۰/فروردین/۱۳۹۸ بی بی چکم مثبت شد❤️🙈🌹خدایا تو اوج ناامیدی گذاشتیش تو دلم خودت مواظبش باش امیدمو ناامیدنکن😞🙈🙏🏻 خدایا شکرت  بعدازین همه انتظار بالاخره منم ی نینی اومد تو دلم🙈 خودت مواظب ثمره ی عشقمون باش😍🌹  لطفا اگر امضامو خوندید برای ارامشم یدونه صلوات بفرستید🥺😞 ممنونم🙏🏻
من خانوادم  یعنی درجه اول مادر و پدر  بعد خواهرو برادرم چون از خودم خیلی کوچیکترن حس خاص ...

منم .من اصلا نمیتونم تصور کنم بچمو بیشتر از مامان بابام بخوام .یه سوالی هست بعضی روانشناسا میپرسن که اگه ناجی باشی مثلا زنت در حال غرق شدن باشه و مادرت هم تو کدمو نجات میدی......من اصلا نمیتونم جواب لین سوالو بدم 

هر عشقی یه جایگاهی داره من توزندگی خونوادمو همسرم و بچه هام برام عزیزن ولی واقعا بچه یچیز دیگست حالا نمیدونم چون بچه ان و معصوم یا هرچی من جونمم میدم واسشون..چون میشناسم خودمو وقتی دخترم مریض میشه اروم وقرار ندارم گریه میکنم شبا بالاسرش

یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت...😐🤔
1281
چراحسرت?

چون اونارو به خودم و دلم ترجیح دادم و دارم از این ترجیح دادن اذیت میشم خیلي

در کل همیشه خانواده و کسي که دوسش دارمو به علایق و خواسته هام ترجیح دادم و به نظرم این اشتباه محضه 

میشه براي حاجت دلم و ارامشمیه صلوات کوچولو بفرستي؟  
1226
هر عشقی یه جایگاهی داره من توزندگی خونوادمو همسرم و بچه هام برام عزیزن ولی واقعا بچه یچیز دیگست حالا ...

درسته منم با نظرت هم عقیده‌ام

فقط برا بچه هام حاضرم هرکاری انجام بدم

مرحله بعد مادر و پدرم.

برا همسرم هرگززززززز

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
چون اونارو به خودم و دلم ترجیح دادم و دارم از این ترجیح دادن اذیت میشم خیلي در کل همیشه خانواده و ک ...

اره اشتباهه ..ولی منم مثل توعم ....هستن ادمهایی که مثل تو فدا کارن ...ولی خودشون داغون میشن همیشه 

1241