2737
2734
عنوان

بچه های شما چن ساعت در روز برنامه کودک میینن

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واي نه بازندگي خودت بازي نكن اصلا خوب نيست من كه فقط ارزو دارم روزي كه ازاين جا بلند شيم بريم   ...

چرا نمیذاری ببرن ببین من اتقدر پسرمو نذاشتم جایی بره وکلا به خودم عادت دادم الان پسرم خیلی اذیت میشه اصلا اجتماعی نیست بزار خونه پدربزرگ مادربزرگش بره حتی شده ده دقیقه بیست دقیفه 

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
چرا نمیذاری ببرن ببین من اتقدر پسرمو نذاشتم جایی بره وکلا به خودم عادت دادم الان پسرم خیلی اذیت میشه ...

من شوهرم به هیچ وجه دوس نداره تنهایی دخترم بره خونه مامانم یا مادرشوهر میگه هر جا میخاد بری ببرش حتی واسه بازار رفتنم نمیذاره حالا جاریم همش میده دست مامانش یا مادرشوهرش میره خرید غذام ک نمیپزه هر روز ی جاست 

2731
منم پسرم همینجور بود چهارسالشه یه مدت صبح تا شب فقط کارتون میدید دیدم اصلا تحرک نداره گوشه گیر شده د ...

🤣🤣واای عزیزم 

نه من پسرم هم فعالیت زیاد داره هم کارتون میبینه 

برای اون دسته عزیزانی که کنجکاون.... بخداااا عکس پروفایلم خودم نیستم 
من شوهرم به هیچ وجه دوس نداره تنهایی دخترم بره خونه مامانم یا مادرشوهر میگه هر جا میخاد بری ببرش حتی ...

دقیقا هم خودم هم شوهرم همینطور بودیم ولی واقعا خیلی اذیت شد پسرم حالا میخ ایم بزاریمش مهد تا یکم با هم سن وسالاش باشه امیدوارم تو روحیش تاثیر بزاره

جاری منم بچه های جاریم همیشه اونجا بودن دیگه اینا بچه رو از در مینداختن بیرون از پنجره میومد تو واسه همین ما نذاشتیم پسرم تنهایی بره ولی الان خودم میفرستمش بالا خودم یه ربع بعد میرم 

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺