2703
2553
اها اینم از همون پدرو مادره خواهر زاده من ماشاا... خیلی زود حرف زد دوماه دیگه س ساله میشه الان همه ...

ولی خیلی دیر غلط زد و چهاردستو پا رفت

بعضی بچه ها زودراه میرن بعضی زودتر حرف میزنن

تو هر بچه ای هرکدوم اینا متفاوت

تا توهستی و غزل هست دلم تنها نیست

من سر دختر دومم ناخواسته بود خیلی زرشک وزعفرون خوردم دکترم گفت زعفرون قبل تشکیل مینداره الان فقط چشمشو احتمال داره رنگی کنه و رنگی شد واقعا!مادرمم سر برادرم خورد چش رنگی شد

ماچون زدری پای کشیدیم کشیدیم امید زهرکس که بریدیم‌بریدیم.    دل نیست کبوتر‌که چوبرخاست نشیند   ازگوشه ی بامی‌که پریدیم‌پریدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم تو خانواده پوستم ازهمه تیره تره

ولی چشو ابروم از همه خوشگلتر

قدم بلندتر

ناخونام قشنگتر

ی موهای فری دارم غیر ممکن کسی ببینه نگه موهاتو فر کردی البته ک من محجبه هستم و فقط تو عکسای شخصیم یا خونه موهامو ازاد میزارم

بلاخره خدا کارش رو عدالت هیچ کسو زیبای مطلق یا زشت مطلق نکرده

تا توهستی و غزل هست دلم تنها نیست
2720
من سر دختر دومم ناخواسته بود خیلی زرشک وزعفرون خوردم دکترم گفت زعفرون قبل تشکیل مینداره الان فقط چشم ...

چه رنگیه چشمش؟😍

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !
چه رنگیه چشمش؟😍

قبل یسال روشن وابی بود بعد طوسی شد الان

ماچون زدری پای کشیدیم کشیدیم امید زهرکس که بریدیم‌بریدیم.    دل نیست کبوتر‌که چوبرخاست نشیند   ازگوشه ی بامی‌که پریدیم‌پریدیم
2714
قبل یسال روشن وابی بود بعد طوسی شد الان

عزیزمممم خدا حفظش کنه😘😘💙💙😍😍😍😜😘

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !

واییی فداش بشممممم چه نااازه😘😘ماشا الله بهش 

واییی فداش بشممممم چه نااازه😘😘ماشا الله بهش 

خدانکنه عزیزم...ایشالا چش روشن بشه بچت

خدانکنه عزیزم...ایشالا چش روشن بشه بچت

قربونت بشم من خواستگارم خیلی قشنگه چشماش  مث این عکس تمثال ائمه س ولی واقعا اخلاق نداره 😧 دیشب باهاش کلا تموم کردم .همش توی مدتی که بود داشتم ب این فکر میکردم که ازدواج کنیم بچمون چشماش مث اون شه.

قربونت بشم من خواستگارم خیلی قشنگه چشماش  مث این عکس تمثال ائمه س ولی واقعا اخلاق نداره 😧 دیشب ...

مرد جداب باشه و تروتمیز قشنگی خیلی مهم نیست اخلاقه که زندگیرو شیرین یا زهرمیکنه

مرد جداب باشه و تروتمیز قشنگی خیلی مهم نیست اخلاقه که زندگیرو شیرین یا زهرمیکنه

دقیییقااا بعد من ب خاطرش با کل خانوادم در افتاده بودم یه وضعی . نینی سایتارو یه ده روزه کچل کردم سر کاراو اتفاقا🙊 خخخ که دیگه حل شد.ان شا الله سالم و خوش باشی کنار عزیزات 😘😍💙💙💙💙🌹😘😘😘

2706