2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رنگ چشم به ژنه عزیزم من و همسرم چشم رنگی بودیم دخترم هم چشماش ابیه 

ووییی ماشا الله بهش .جفتتون آبی بودین؟

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !
بی خیال دوست عزیز اینا همه اش الکی و بی خود هست پس این وسط علم ژنتیک چی میگه !

ببین بچه به پدر و مادرش میره خب ولی با خوردم مواد عذایی میتونیم اون ژن خوبارو جمع کنیم

2728
پدر شوهر من چشاش ابیه  نه بچه هاش ابی شد نه نوه هاش 😟😭😭😭

منم بابام و مامانم چش رنگی هستن خواهرم وبرادرم هم چش رنگی هستن حتی نوه هامون رنگی شدن فقط من عسلی شدم 

از همون اولم انگار من بچشون نبودم    

کنار همه اینا داشتن ارامش قبل و بعد بارداری هم خیلی توی روان بچه تاثیر داره

یکمم فکر این باشین ک بچتون اروم باشه

چ فایده داره چشم رنگی باشه و شبو روزتو بهم بزنه با گریه های بی موقش

تا توهستی و غزل هست دلم تنها نیست

مادرم رو من که باردار بوده انار زیاد خورده. الانم خب خوشگلم 😊 ولی خب چشم درشت تو اقواممون بود منم چشمام درشت شده یا حالا چیزای دیگه.نمیشه توقع داشته باشی گندم بکاری زعفران برداشت کنی که.اگه ژن چشم درشت نداشته باشی چشم گاو هم بخوری فایده نداره😂😂

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
ببین بچه به پدر و مادرش میره خب ولی با خوردم مواد عذایی میتونیم اون ژن خوبارو جمع کنیم

ژن خوبارو جمع میکنه ولی کدوم ژن ؟ ژن پدر و مادر پس هر چی هست چیزی غیر از پدر و مادر نیست ژن چشم رنگی تو پدر و مادری که خودشون و ابا اجدادشون چشم مشکین از کجا میاد گلم ؟ از آسمون ؟

یکی همسایه ماهست خانمه اجزای صورتش خیلی تنظیولی سبزه هست ولی شوهره هم خیلی سبزه و اصلا مهر یا قشنگی نداره

ولی ی دختر گیرشون اومد چشماش سبزه خدایی مث شیشه موهاش بور خودشم سفید

ولی تا بخای این دختر بی ادب و فضول

من یکی ک فقط لحظه اول پیشم خوبه از بس بی ادبو حرف نشنو

من متوجه نشدم منظورت چیه

منظورم اینه بچه ای که شش ، هفت ماه دیر تر از هم سن و سالاش شروع به نشستن و چهار دسته پا رفتن  میکنه شش ، هفت ماه دیرتر  بلند میشه راه میره یا نزدیک سه ، چهار سالگی حرف میفته این یعنی پدر و مادر ش همین مشکلات رو داشتن و ژنتیکی منتقل شده ( یا نزدیکان بچه ) یا نه ممکنه تغذیه بد در دوران بارداری یا زردی بعد تولد عاملش باشه 

منظورم اینه بچه ای که شش ، هفت ماه دیر تر از هم سن و سالاش شروع به نشستن و چهار دسته پا رفتن  م ...

اها

اینم از همون پدرو مادره

خواهر زاده من ماشاا... خیلی زود حرف زد دوماه دیگه س ساله میشه الان همه حرفارو میتونه بگه حتی جمله بلند یا ی حرفو بگی برو ب فلانی بگوراحت مطلبو میرسونه

2706