2726

😳😳😳😳 خدايااا 

مگه چشم و قيافه بچه با خوراكي تغيير ميكنه

بجاي چيزي خوردن يكم مطالعه كن تا روشن بشه مغز خودت و نينيت 

چهره و اندام كاملا ژنتيكه نه خوراكي 

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان فهمیدم فقط ژنتیک و محیط تاثیر داره.البته تغذیه ی صحیح هم شرطه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2728

۱۰۰درصد ژنتیکیه عزیزم..هم هوش هم زیبایی..میوه هم بخاطر ویتامینشه که میگن زیاد بخورین

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه در نهایت قیافش به شما میره و خوراک شما هیچ تاثیری نداره روش!!!!

این خوراکی هاییم که میگن بخورید بچه رو زیبا میکنه تاثیرش روی رشد جنین و صورتش هنگام تولده. در نهایت باز همه به همون شکلی درمیاد که زمانی که نطفش تشکیل شده قرار شده باشه.

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
اسمارتیس بخور😐رنگی رنگیه

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂آبیا و سبزاش و زیاد بخوره حتما😅😅

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

ایا میدانستید چشم رنگی پوست سفید لب قلوه ای موی مجعد چشمان درشت لپهای قرمز همه از طریق ژن به جنین منتقل میشوند؟🤔🤔🤔

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706