1147
1226

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

شانس میخاد شانس😒😒😒

در دل تو یاد منو در دل من یار تویی تا به همیشهبا همه ات مال منی روح تو در جان منی مثل همیشهآغوش تو ارامشمه هرچی پیشم باشه کمه من بتو گیرم                 مرگ برای همه اما سراغ ازتو اگر قبل تو میرم

اسمارتیس بخور😐رنگی رنگیه

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره،اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره.یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه،اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه.یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه."تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر""تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی"پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن!                                                             باجه؟آفرررین😊
1221

عزیزم چشم رنگی جزو عوامل وراثتی هست واسه زیبایی بچه پیامبر چندتاخوراکیوگفتن،مثل به،سیب،گلابی،انار

‏هیچ وقت با آدمهایی که سطح شون از شما پایین‌تر هست (از همه لحاظ شعور، فرهنگ، ادب و...) بحث نکنید!اینجور آدما ابتدا شما رو تا سطح خودشون پایین میارنو بعد با تجربه ی ساااال ها زندگی در اون سطح "شکستتون" میدن.

نمیخواد که مامانش خوشگله شکل مامانش میشه😍

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !
1167

😳😳😳😳 خدايااا 

مگه چشم و قيافه بچه با خوراكي تغيير ميكنه

بجاي چيزي خوردن يكم مطالعه كن تا روشن بشه مغز خودت و نينيت 

چهره و اندام كاملا ژنتيكه نه خوراكي 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست 

من الان فهمیدم فقط ژنتیک و محیط تاثیر داره.البته تغذیه ی صحیح هم شرطه

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧
1220