2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت جنین در اولین سونو! 👶🏻 ببینیم نظریه رمزی چقدر درسته؟👉🏼

| مشاهده متن کامل بحث + 68709 بازدید | 1387 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما باید بری بهداشت نمیشه فقط پیش متخصص زنان بریم؟

چرامیشه گلم ولی بهداشتم همون کارومیکنه ولی خرج کمتر😁

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2731

من نمیتونم چرا بفرستم 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
اصلا فکرای منفی از خودت دور کن عکس آزتو میفرستی ببینم 

باشه عزیزم الان میفرستم

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2738

مال من واژینال

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
تیتر ندادی بخاطر همون دقیق نیست نگران نباش 

ن عکسشو فرستادم نگاکن گلم

2706