2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت جنین در اولین سونو! 👶🏻 ببینیم نظریه رمزی چقدر درسته؟👉🏼

| مشاهده متن کامل بحث + 68693 بازدید | 1387 پست
عزیزم جفتم قدامی بود.از اول اولشم بچه ام سمت چپ شکمم بود.از اولم ک درد داشتم سمت چپ شکمم بود و بچه ا ...

اسمتون اقاست ولی اگر خودتون مادر هستین توی هفته های اول بارداری حس ممکنه اشتباه کنه و توی هفته های بعدی هم جای بچه تغییر میکنه...ضمنا همونطور که بالا گفتم جای اولیه ی جفت مهمه نه خود بچه

رمزی فقط بر پایه سونو های اول بارداری زیر ده هفته هستش☺️

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نمیدونم چرابرعکس اومد😅اسیگوشیتابرعکس کن  سونوشکمی هست وخودم ازروی مانیتورعکس گرفتم

ببخشید هفته چندمه؟

متاسفانه عکستون زیاد واضح نیست من خوب نمیتونم ببینم...

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
برو تایپیکام هس نیگا کن

عکست واضح نیس ولی انگاری دختره

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
ن بابا تشکیل قلب خخخ هنوز اول راهم

خودبهداشت میفرستت واس تشکیل قلب؟

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
سونو 12هفته است.جنسیت میدونین؟؟

پسره فکر میکنم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706