2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت جنین در اولین سونو! 👶🏻 ببینیم نظریه رمزی چقدر درسته؟👉🏼

| مشاهده متن کامل بحث + 68709 بازدید | 1387 پست
عزیزم جفتم قدامی بود.از اول اولشم بچه ام سمت چپ شکمم بود.از اولم ک درد داشتم سمت چپ شکمم بود و بچه ا ...

اسمتون اقاست ولی اگر خودتون مادر هستین توی هفته های اول بارداری حس ممکنه اشتباه کنه و توی هفته های بعدی هم جای بچه تغییر میکنه...ضمنا همونطور که بالا گفتم جای اولیه ی جفت مهمه نه خود بچه

رمزی فقط بر پایه سونو های اول بارداری زیر ده هفته هستش☺️

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم چرابرعکس اومد😅اسیگوشیتابرعکس کن  سونوشکمی هست وخودم ازروی مانیتورعکس گرفتم

ببخشید هفته چندمه؟

متاسفانه عکستون زیاد واضح نیست من خوب نمیتونم ببینم...

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
برو تایپیکام هس نیگا کن

عکست واضح نیس ولی انگاری دختره

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
ن بابا تشکیل قلب خخخ هنوز اول راهم

خودبهداشت میفرستت واس تشکیل قلب؟

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
سونو 12هفته است.جنسیت میدونین؟؟

پسره فکر میکنم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706