2726

دوستان تو نظریه رمزی جای جفت مهمه نه بچه!!

ضمنا این مهمه که سونو واژیناله یا شکمی...وقت سونو باید از دکتر سونوگرافی بپرسید سمت راست عکس کدوم وره اون راهنماییتون میکنه چون بعضی از عکسای سونو وقت چاپ برعکس( ایینه ای) چاپ میشن

اینا همه مهمه بهمین دلیل مال خیلیا برعکس از اب درمیاد.

البته با تمام این احوال احتمال درست بودنش هشتاد نوددرصده چون توی طبیعت همیشه استثنا هم هست😃

هرکی میخواد عکی سونو زیر ۱۰ هفته سو بذاره و بگه شکمیه یا واژینال تا سعی کنیم جنسیتشو بفهمیم....حتی خانومایی که الان مشخصه جنسیت بچه هاشون عکس قدیمی مربوط به زیر ۱۰ هفته اگه دارن بذارن ببینیم رمزی درست درمیاد براشون یانه😉😄 کلی هیجان داررررره!!!!!!!

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

Nub دقیق تره

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم جفتم قدامی بود.از اول اولشم بچه ام سمت چپ شکمم بود.از اولم ک درد داشتم سمت چپ شکمم بود و بچه ام پسر بود الانم به دنیا اومده

ماله من که تو ۱۲ هفته گفتم احتمال میدم دختره ولی نظریه رمزی پسر بود

Nub 

ان تی رو بفرست؟

الان جنسیت معلوم شده دقیق؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
بلدیش؟

مال من اشتباه گفته بودن خیلیا براشون درست بود ولی من برام درست نبود 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
اون مال هفته های بالاتره

۱۲ هفته ۱۳ هفته

من۷هفته بودشکمی بزارم ایا؟؟؟

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
بلدیش؟

بله

الان اینجا nub یا رمزی 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
چه جااالب من هنوز ۱۵اردیبهشت میرم سنو اگ داشتم میزاشتم خیلی دلم میخاد زودتر جنسیت بدونم

۱۵اردیبهشت واس غربالگری میری؟؟راستی غربالکری ازهفته چندمه؟؟

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2706