1147
1226

دوستان تو نظریه رمزی جای جفت مهمه نه بچه!!

ضمنا این مهمه که سونو واژیناله یا شکمی...وقت سونو باید از دکتر سونوگرافی بپرسید سمت راست عکس کدوم وره اون راهنماییتون میکنه چون بعضی از عکسای سونو وقت چاپ برعکس( ایینه ای) چاپ میشن

اینا همه مهمه بهمین دلیل مال خیلیا برعکس از اب درمیاد.

البته با تمام این احوال احتمال درست بودنش هشتاد نوددرصده چون توی طبیعت همیشه استثنا هم هست😃

هرکی میخواد عکی سونو زیر ۱۰ هفته سو بذاره و بگه شکمیه یا واژینال تا سعی کنیم جنسیتشو بفهمیم....حتی خانومایی که الان مشخصه جنسیت بچه هاشون عکس قدیمی مربوط به زیر ۱۰ هفته اگه دارن بذارن ببینیم رمزی درست درمیاد براشون یانه😉😄 کلی هیجان داررررره!!!!!!!

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156
بلدیش؟

مال من اشتباه گفته بودن خیلیا براشون درست بود ولی من برام درست نبود 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
8

من۷هفته بودشکمی بزارم ایا؟؟؟

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضاموکامل بخوناللهم صل علی محمدوال محمد🌺اللهم صل علی محمدوال محمد🍃اللهم صل علی محمدوال محمد🌸میشه برای سلامتی خانواده ام واینکه زودتر🏡🏣صاحب خونه بشم دعام کنیدوبراحاجت دلم صلوات بفرستی🙏☺تواین ماه عزیزالتماس دعادارم ازهمگی

الان اینجا nub یا رمزی 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
چه جااالب من هنوز ۱۵اردیبهشت میرم سنو اگ داشتم میزاشتم خیلی دلم میخاد زودتر جنسیت بدونم

۱۵اردیبهشت واس غربالگری میری؟؟راستی غربالکری ازهفته چندمه؟؟

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو اوج ناامیدی تولحظه های آخر وبعد دوسال انتظار معجزه خودتو نشونم دادی..خدایا مواظب تودلیم باش میدونی چقد دوسش دارم😘
1167
عزیزم جفتم قدامی بود.از اول اولشم بچه ام سمت چپ شکمم بود.از اولم ک درد داشتم سمت چپ شکمم بود و بچه ا ...

اسمتون اقاست ولی اگر خودتون مادر هستین توی هفته های اول بارداری حس ممکنه اشتباه کنه و توی هفته های بعدی هم جای بچه تغییر میکنه...ضمنا همونطور که بالا گفتم جای اولیه ی جفت مهمه نه خود بچه

رمزی فقط بر پایه سونو های اول بارداری زیر ده هفته هستش☺️

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
نمیدونم چرابرعکس اومد😅اسیگوشیتابرعکس کن  سونوشکمی هست وخودم ازروی مانیتورعکس گرفتم

ببخشید هفته چندمه؟

متاسفانه عکستون زیاد واضح نیست من خوب نمیتونم ببینم...

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
1220