2410
2553
نخند ،دلم میگیره عزیزم 😓😓😓😓😓دارم گریه میکنم الان ،هیچ راهی خدا جلو پام نمیزاره

ببخشیییید نمیخواستم ناراحتت کنم 😑😑😘😘

خودم یک هفته ست کارم گریه ست.

گریه نکن گلم خدا بزرگه ، فقط به خودش توکل کن و ازش بخواه بهترین اتفاق رو براتون رقم بزنه.

اگه دوری از خانوادت واسه خودت زیاد سخت نیست که خوب باهاشون صحبت کن راضی شن یا یه بزرگتر رو واسطه کن

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشیییید نمیخواستم ناراحتت کنم 😑😑😘😘 گریه نکن گلم خدا بزرگه ، فقط به خودش توکل کن و ازش بخواه ب ...

نمی‌دونم .فقط می‌خوام یه اتفاقی بیفته که خانوادم با رضایت کاااامل اجازه بدن.

نمی‌دونم .فقط می‌خوام یه اتفاقی بیفته که خانوادم با رضایت کاااامل اجازه بدن.

یکم نذر و نیاز کن . 

ختم قرآن ، صلوات واسه شهید ابراهیم هادی که من زیاد جواب گرفتم

2720
یکم نذر و نیاز کن .  ختم قرآن ، صلوات واسه شهید ابراهیم هادی که من زیاد جواب گرفتم

چشم .💞💞کاش مشکلم حل میشد دیگه هیچی از خدا نمی‌خواستم .دلم میخواد بیام تاپیک ازدواجم رو بزنم ،نه تاپیک غم و غصم رو که شما ناراحت بشین 😟😓

چشم .💞💞کاش مشکلم حل میشد دیگه هیچی از خدا نمی‌خواستم .دلم میخواد بیام تاپیک ازدواجم رو بزنم ،نه تا ...

ایشاالله ایشاالله که خیییلی زود میای با تاپیک عقد و عروسیت خوشحالمون میکنی و به این روزا و گریه هات میخندی ❤❤❤

ایشاالله ایشاالله که خیییلی زود میای با تاپیک عقد و عروسیت خوشحالمون میکنی و به این روزا و گریه هات ...

مرسی عزیز دلم .مرسی از دعای قشنگت .💕💕💕💕😘😘😘

هرطور شده بهم برسید بلائی که سر من اومد نمی خوام سر هیچ دختری هیچ عاشقی بیاد حالام دارم طلاق میگیرم زن همون عشقم شم.خدا رو شکر خدا کمکم کرد

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
2714
میشه تعریف کنی البته اگه دوس داری 😟

من ۴ سال پیش با هم دانشگاهیم در ارتباط بودیم قصد ازدواجی و البته خیلی مثبت یعنی رابطه داخل چارچوب. بعد خیلی کشدار شد منم بهش گفتم که خانواده ام فلان و اینا ولی خب بنده خدا شرایطش نداشت شب عقد حتی به مادرم هم زنگ زد به منم زنگ زد هرچی بهم گفت دوسم داری من نتونستم بگم نه و اونو خودم کاملا داغون شدیم واقعا هیچکس نمی تونه درک کنه اون عقد مثل خوردن زهرمار بود برای هردومون. بنده خدا اون که دیگه هیچی ولی من بیچاره از بیرون که به قضیه نگاه می کردم می گفتم اون فکر میکنه من دوسش نداشتم و اینا. باورت نمیشه از لحظه عقد انگار جهنم درش باز شده باشه روم دیگه خودم نبودم خیلی حال بدی داشتم خیلی خلاصه قابل گفتن نیست

بعد سه ماه دیدم نمی تونم پیش خودم گفتم حتی اگه طلاق بگیرم و تنها زندگی کنم اما حاضر نیستم عشقی که تو قلبم هست رو بکشم. تصمیم گرفتم طلاق بگیرم و به عشقم هم نگم چون فکر کردم اون پیش خودش میگه اره میخواد منو برای خودش نگه داره و این حرفا..روز تولدم بهم ایمیل تبریک داد منم فقط تشکر کردم و گفتم دارم طلاق میگیرم و بعدش هم از ایران میرم و حاضر نیستم حتی یک دقیقه با نامزدم زندگی کنم.گفت چرا گفتم چون دوسش ندارم و کس دیگه ای رو دوست دارم اما چون اشتباه از من بوده نمی خوام تو تاوان بدی و از اینجا میرم.

اون انقدر منصف بود که گفت اینکار رو نکن نامزدت داره باهات زندگی میکنه و دوستت داره و این حرفا منم گفتم وقتی عشقی تو قلب من نباشه این از فاحشگی هم بدتره

دیگه رفتم دنبال مهریه و طلاق.الان مراحل قانونی داره طی میشه. رابطه من و عشقم مثل قبله و مشکلی نداریم جز همین اتفاق که گفتم برای عشقم افتاد.

قرار شد به مامانش اینا بگه نامزدکردم و بهم زدم. البته منم آدم لجبازی هستم. چون قبل عقدم عشقم به مادرش گفته بود بریم خواستگاری اونم گفته بود من غریبه نمی گیرم منم مغرور بودم گفتم بذار برم گم شم که عشقم هم راحت شه اما ندونستم که بیشتر اذیت میشه و خودمو در واقع در خودم کشتم

البته بگم این پسره شوهرم یه شیاد بود که تاثیر زیادی تو این اتفاق داشت و حقش بود. هر عیبی که بگی داشت.واقعا اشتباه کردم غلط کردم

اینم که می بینی زود تایپ کردم چون تو پیام به یکی از نی نی سایتی ها نوشته بودم کپیش کردم.خواهس میکنم خواهش میکنم سر خودت بلا نیار نشو من.من استخوانم سوخت.

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
من ۴ سال پیش با هم دانشگاهیم در ارتباط بودیم قصد ازدواجی و البته خیلی مثبت یعنی رابطه داخل چارچوب. ب ...

من از خدامه به عشقم برسم .ولی به همون خود خدا قسم اصن راهی جلو پام نیست 😓😓😓😓

من از خدامه به عشقم برسم .ولی به همون خود خدا قسم اصن راهی جلو پام نیست 😓😓😓😓

چرا نیست؟ چرا نه؟ یعنی شرایط تو از من بدتره؟ گلم اصلا ازدواج نکن ولی اشتباه بغل کسی نخواب.اینطوری زندگی یکی دیگه رو هم خراب می کنی.

بیا خصوصی بهم کامل توضیح بده. عشق همه چی رو توجیه میکنه.

کاش میمزدم ولی این عذابی که الان دارم میکشم رو نمی کشیدم .😓😓😓😓😓

فدات بشم این چه حرفیه. ذهنت رو حبس کردی و هی میگی نمیشه. من ندونسته بهت میگم که میشه اگه هردوتون بخواهید

2706