1232
1226

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

راهش چقدر دوره؟ راه خیلی مهمه؟ خواستگار بهتر از اونی داری که خانوادت میگن؟ 

آرزو میکنم کسیکه خیلی راحت بازیم داد عذابم داد ذره ذره لهم کرد نابودم کرد داغونم کرد، زندگیش نابود وداغون شه آمین    
1156

خوب منم راه دور عروس شدم 🙆

700 کیلو متر فاصلمونه 👫❤

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا امضامو تا ته بخونید :                                    ❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم! برای همین دوست عزیزم ؛ اگر با نظراتم مخالفی محترمانه بگو یا میپذیرم یا خیر! نی نی سایت ؛ برای تبادل نظره ن دعوا                                            ❣❗❗❗توجه توجه ❗❗❗  (لطفا لطفا لطفا اگر قصد داری عقایدتو بزور بمن تحمیل کنی یا توهین کنی ریپلای نکن ؛ چون ب این مدل کامنتا جواب نمیدم!)
راهش چقدر دوره؟ راه خیلی مهمه؟ خواستگار بهتر از اونی داری که خانوادت میگن؟ 

آره ،خلی خواستگار دارم ولی دلم باهاشون نیست ،راهمون خلی دوره با اونی که دوسش دارم 😓

آره ،خلی خواستگار دارم ولی دلم باهاشون نیست ،راهمون خلی دوره با اونی که دوسش دارم 😓

پس چجوری باهاش آشنا شدی؟ به جز اینکه دوسش داری چه چیزهای مثبتی داره؟ چند سالته؟ 

آرزو میکنم کسیکه خیلی راحت بازیم داد عذابم داد ذره ذره لهم کرد نابودم کرد داغونم کرد، زندگیش نابود وداغون شه آمین    
1221
خوب منم راه دور عروس شدم 🙆 700 کیلو متر فاصلمونه 👫❤

من دوبرابر تو فاصلمه😓😓😓😓😓😓تصمیم گرفتم اگه به اونی که دوسش داشتم نرسیدم ،انتخاب بعدیم حتماااا پول باشه ،چون جز عشقم هیچ آدم دیگه به دلم نمیشینه.

خب دور باشه  منم بعد از ازدواجم قراره محل زندگیم عوض بشه سختگیری درستی نیست بشین باهاشون صحب ...

دلم نمیاد دل پدر و مادرم بشکنم .دوس دارم بمیرم هیچ راهی نمی‌بینم 

1167

اگه از بقیه. موارد مطمینی و پسر رو خوب میشناسی و میدونی که پشیمون نمیشی و برات دوری از خانواده هم مهم نیست بشین باهاشون حرف بزن ! تو ازدواج من خانواده ام کاملا مخالف بودن حتی تو خونمون دعوا شد و پدری که 23 سال دستشو روم بلند نکرده بود کرد ,ولی وقتی دیدن تصمیمو گرفتم رضایت دادن و الانم کاملا راضی هستن و با شوهرم روابطشون خیلی خوبه 

من دوبرابر تو فاصلمه😓😓😓😓😓😓تصمیم گرفتم اگه به اونی که دوسش داشتم نرسیدم ،انتخاب بعدیم حتماااا پ ...

خوب فاصله دور عیبش چیه؟

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا امضامو تا ته بخونید :                                    ❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم! برای همین دوست عزیزم ؛ اگر با نظراتم مخالفی محترمانه بگو یا میپذیرم یا خیر! نی نی سایت ؛ برای تبادل نظره ن دعوا                                            ❣❗❗❗توجه توجه ❗❗❗  (لطفا لطفا لطفا اگر قصد داری عقایدتو بزور بمن تحمیل کنی یا توهین کنی ریپلای نکن ؛ چون ب این مدل کامنتا جواب نمیدم!)
اگه از بقیه. موارد مطمینی و پسر رو خوب میشناسی و میدونی که پشیمون نمیشی و برات دوری از خانواده هم مه ...

انشالله همه خوشبختیای  عالم نصیبت بشه ،خلی خوش حال شدم که. رسیدی به اون چیزی که میخواستی 

1241