2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

داغونم چون نمیتونم ببینم به نوزاد اهوازی باید بیرون بخوابه که صورتشو پشه ها زخمی‌کنند من تو‌خواب رتحت باشم 😢جنوب کشورم پر از درد سختی سر پل ذهاب چطوز میتونم بی تفاوت باشم کمکی هم از دستم ساخته نیست به امید نابودی ظلم😔

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
منم خیلی تنهام از خیلیم اونورتر

چیه این تنهایی دس از سرمون برنمیداره

تا میای یکم خوب باشی حالت خوب شه زندگی جوری میزنه تو برجکت که از زنده موندنت میبری

‏دروغ گفتن واسه ی سریا شده استایل زندگی..
2714
ممنون عزیزم .متاسفانه هیچ علایمی,نداره فقط باسونو مشخص میشه که جنین قلب نداره وساک بارداری خالیه .ال ...

آها مرسی عزیزم.

منم تقریبا هیچ علایمی ندارم سونو هم نرفتم

دکترهم واسه ۱۶ ام وقت داده

میتونم بدون تجویز دکتر برم خودم سونو؟

میدونی عکس ندارم که ثابت کنم 

نیاز به ثابت کردن نداره عزیزم

اصلا شبیه کسی معروف کرده باشه واقعا دلیلی نداره کسی بهت حرفی بزنه

بخاطر این چیزام خودتو ناراحت نکن هیچوقت عزیزم

من. چون تو زندگیم خیلی سختی میکشم همه دخترای اطرافم خیلی خوشبختن من یدونه انقد بدبختم‌. کاش سرطان ...

خدا نکنه عزیزم هموناهم ک میگی خوشبختم مطمئن باش کلی بدبختی و مشکلات دارن نگران نباش خدا بنده هاشو میبینه حواسش ب تو ام هست

آها مرسی عزیزم. منم تقریبا هیچ علایمی ندارم سونو هم نرفتم دکترهم واسه ۱۶ ام وقت داده میتونم بدون ...

گلم اصلا به دلت بد راه نده عجله هم نکن انشالله ۱۶ام میری صدا قلبشو میشنوی .خیلی ازبچه های اینجا زودترازموعد رفتن وکلی استرس داشتن به حرف دکترت گوش کن

2706