1421
1363
چون آرایشگرم من‌ و کرد شبیه یک شخص معروف  تو عروسی  لیچار بارم کردن

واااا خوب آرایشگر که نمیتونه چهرتو کامل تغییر بده.حتما کمی شبیهش هستی و این کجاش بده آخه

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی بلا دقیقا همون ماهی که فکر نمیکردم اومدی🤩🤩🤩

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

[QUOTE=87534991]من شوهرم خیانت کرده واس بار دوم انقد زبون داره که تا الان فقط خودم مقصرشناخته شدم[/QUOTE

وای

چه جورب فهمیدی

شوهر منم یه بار خیانت کرد

الانم خیلی مشکوکم ولی هیچی دستگیرم نمیشه

1390

داغونم چون نمیتونم ببینم به نوزاد اهوازی باید بیرون بخوابه که صورتشو پشه ها زخمی‌کنند من تو‌خواب رتحت باشم 😢جنوب کشورم پر از درد سختی سر پل ذهاب چطوز میتونم بی تفاوت باشم کمکی هم از دستم ساخته نیست به امید نابودی ظلم😔

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
1376
منم خیلی تنهام از خیلیم اونورتر

چیه این تنهایی دس از سرمون برنمیداره

تا میای یکم خوب باشی حالت خوب شه زندگی جوری میزنه تو برجکت که از زنده موندنت میبری

‏دروغ گفتن واسه ی سریا شده استایل زندگی..
ممنون عزیزم .متاسفانه هیچ علایمی,نداره فقط باسونو مشخص میشه که جنین قلب نداره وساک بارداری خالیه .ال ...

آها مرسی عزیزم.

منم تقریبا هیچ علایمی ندارم سونو هم نرفتم

دکترهم واسه ۱۶ ام وقت داده

میتونم بدون تجویز دکتر برم خودم سونو؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1387
میدونی عکس ندارم که ثابت کنم 

نیاز به ثابت کردن نداره عزیزم

اصلا شبیه کسی معروف کرده باشه واقعا دلیلی نداره کسی بهت حرفی بزنه

بخاطر این چیزام خودتو ناراحت نکن هیچوقت عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من. چون تو زندگیم خیلی سختی میکشم همه دخترای اطرافم خیلی خوشبختن من یدونه انقد بدبختم‌. کاش سرطان ...

خدا نکنه عزیزم هموناهم ک میگی خوشبختم مطمئن باش کلی بدبختی و مشکلات دارن نگران نباش خدا بنده هاشو میبینه حواسش ب تو ام هست

آها مرسی عزیزم. منم تقریبا هیچ علایمی ندارم سونو هم نرفتم دکترهم واسه ۱۶ ام وقت داده میتونم بدون ...

گلم اصلا به دلت بد راه نده عجله هم نکن انشالله ۱۶ام میری صدا قلبشو میشنوی .خیلی ازبچه های اینجا زودترازموعد رفتن وکلی استرس داشتن به حرف دکترت گوش کن

1424