1147
1247
عنوان

عذاب وجدان

283 بازدید | 22 پست

همیشه حس می کنم مادر بدیم. همه همینن؟ 

همه سعیم میکنم خوب باشمولی گاهی دعواش میکنم. گاهی ک کار دارم میزارمش پیش مادرشوهرم. گاهی وقتا باش کم بازی میکنم. گاهی از این ک زیادی حرف میزنه خسته میشم. البته این گاهی ک میگم خیلی کمه. بجز این ک روزایی ک میرم دانشگاه میزارمش خونه مادرش5

نه عزيزم غصه نخور

پس مامان من چيه كه فقط زاييد خودمون بزرگ شديم😂

البته عاشق ممانممااا قربونش بشم الهي♥️😍

بهشت باشدارزاني خوبان                                                                             من جهنم با حرمله كار دارم

نه عزیزم اگه به نیاز های بچت جواب میدی مادر یه وقتها حق داره برای خودش هم وقت بزاره ...خوب تو که غذای وجدان میگیری سعی کن بیشتر پیشش باشی و اینا که گفتی کمتر کن یا انجام نده

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156
نه عزیزم اگه به نیاز های بچت جواب میدی مادر یه وقتها حق داره برای خودش هم وقت بزاره ...خوب تو که غذا ...

متلا شاید هفته ای یبار باش بازی نکنم یا سرش داد بزنم. ولی حس می کنم بقیه بهترن

نه عزيزم غصه نخور پس مامان من چيه كه فقط زاييد خودمون بزرگ شديم😂 البته عاشق ممانممااا قربونش ب ...

😂😂😂😂😂

یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ"یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ"یَا مُجِیبَ مَنْ لا مُجِیبَ لَهُ"یَا شَفِیقَ مَنْ لا شَفِیقَ لَهُ"یَا رَفِیقَ مَنْ لا رَفِیقَ لَهُ.❤
8
واااا نه بابا طبیعیه,دربند نباش درسته تو مادر شدی ولی توهم زندگی خودتو داری,توهم ادمی هر ادمی خسته م ...

شوهرم میگه باید برم مشاوره. میگه زیاد لوسش میکنی. ولی من حس میکنم بدم

منم این حس رو دارم باید بیشتر بهشون برسیم من فقط پول خرجش میکنم شاید روزی نیم ساعت

من هرروز چند ساعت باهاش وقت میگذرونم. ولی موقعی ک آشپزی میکنم یا کار خونه اون تنهاس

1167
اره

خدا حفظش كنه الهي

واسش كه يه همدم بياري خودتم يه ذره ذهنت ازاد ميشه

بهشت باشدارزاني خوبان                                                                             من جهنم با حرمله كار دارم

ببین زیاد لی لی به لالای بچه بزاری خوب نیست,بچه عزیزه تربیت عزیز تر,,تو دوست داری بچت بزرگ بشه یه ادم بی ادب باشه,یا یه بچه باادب و با اعتماد بنفس پس بخاطر این کارت خودتو سرزنش نکن 

قرار نیست خودتو وقف بچه کنی..من شاغلم..عصرهاهم یکساعت میذارم پیش مامانم میره باشگاه..مهمونیمو میرم..گردش تفریح.تازه دو بار هم گذاشتم پیش مامانم یک هفته باشوهرم رفتیم مسافرت..اولویت اول خودمم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

همه به من میگن خیلی مادر خوبی هستی

تو فامیل همه تشویقم میکنن

ولی واقعیت این نیست کارایی که من میکنم رو بچه زیاد نیاز نداره

ولی من یه بچه کوچیک دارم برای همین به اولی مثل قبل نمیرسم

خیلی هم ناراحتم

قرار نیست خودتو وقف بچه کنی..من شاغلم..عصرهاهم یکساعت میذارم پیش مامانم میره باشگاه..مهمونیمو میرم.. ...

من الویتم بچمه. اون گناهی نکرده ک مادرش درس داره. بدنیا اوردمش پس در مقابلش مسعولم

1220