2410
2553
سم زدیم یک مدتی نبودن بازم اومدن سوهرمم میگه دیگه بیخیالشون شده من الان دوماهه خونه مامانمم زایمان ک ...

وای خدا دهتر من هف ماهشه شکمشو کنده بود میخواستم دق کنم طفلی پسرم که پر بود تازه من به دوروز نکشید سریع دست به کارشدم بعد سمپاشی باید همه وسایلتو بجوشونی 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
یه ملافه سفید پهن کن جایی که میخوابین برقا رو خاموش کن بعد نیم ساعت روشن کن روملافه میبینیشون من هم ...

چیزی از ساس نمیدونه..فکر میکنه مثه سوسکه که خود به خود برن

ولی تینقد ترسوندمش و هی خودمو به ناراحتی زدم..که رفت از یه مغازه مخصوص سموم حشرات سوال کرد..اونم دقیقا گفت موقع خواب یه ملافه سفید پهن کنین نصفه شب پاشین میبیننشون..دیشب که ندیدم امشب ببینم چی بشه

چی میگی تو😤😤😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عین سوهرمن شدیددد بی خیال ساس زندگیمو برداشته هیجکاری نمیکنه حالم دیگه داره بهم میخوره 😣😣😣

شوهرمنم خیلی بی خیاله ولی من جای نیشا رو ایییینقد خاروندم و با عصبانیت میزدم و گریه میکردم،اونوقت آقا تاااازه فهمید چه خبره..البته بازم به عمق ماجرا پی نبرده ..بخواد به بی خیالیش ادامه بده میگم اینجا یا جای منه یا جای ساس

چی میگی تو😤😤😤😤
2720

از دیاتومه به عنوان سم طبیعی یاد می شود زیرا این ماده در حالت عادی به صورت پودر سفید رنگ دیده می شود اما در زیر میکروسکوپ میتوانید تیغه های بسیار کوچکی ببینید که به بدن ساس ، کک ، سوسک و موچه چسبیده می شود و باعث زخم شدن سطح بدن آن میگردد.

خاک دیاتومه دارای خاصیت جذب آب است که با جذب کردن آب بدن حشره باعث کشته شدن آن می شود همچنین تنها راه طبیعی برای ریشه کن کردن ساس و کک است زیرا تخم های این حشرات را تحت تاثیر قرار میدهد و باعث ریشه کنی کلی حشرات می شود.
میتونید از "سی سی ایران"  مقادیر کم خریداری کنید، مطمئن هست

سلام نعیمه جان. امیدوارم حالت خوب باشه. من هم خودم همین مشکل رو داشتم. یه سرچی که کردم از شرکت پیشگامان شیمی خاک دیاتومه خریداری کردم. خیلی کیفیتش بالا بود و فروشنده هاش من رو به خوبی راهنمایی کردن. امیدوارم مشکل تو هم برطرف بشه.

2714