2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
رفتن؟

اصلا چیزی ندیدم فقط بچم که دوبار صب بیدار شددیدبم شکمسو خیلب عجبب کنده بردمش دکتر کف ساسه منم اومدم با شوهرم اول همه چیزو سم زدیم خودمونم از خونمون رفتیم بخاریهارو هم روسن کدیم خونه داغ داغ بعد ۲ روز اومدم همه لباسا ملافها رختخواب همه رو جوشوندیم و شستیم فرشارم دادیم قالیشویی دوباره سمپاشی کدیم و اومدیم وسایلو چیدیم خدارو شکر دیگه چیزی ندبدیم

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
رفتن؟

اصلا چیزی ندیدم فقط بچم که دوبار صب بیدار شددیدبم شکمسو خیلب عجبب کنده بردمش دکتر کف ساسه منم اومدم با شوهرم اول همه چیزو سم زدیم خودمونم از خونمون رفتیم بخاریهارو هم روسن کدیم خونه داغ داغ بعد ۲ روز اومدم همه لباسا ملافها رختخواب همه رو جوشوندیم و شستیم فرشارم دادیم قالیشویی دوباره سمپاشی کدیم و اومدیم وسایلو چیدیم خدارو شکر دیگه چیزی ندبدیم

اصلا چیزی ندیدم فقط بچم که دوبار صب بیدار شددیدبم شکمسو خیلب عجبب کنده بردمش دکتر کف ساسه منم اومدم ...

منم یکی دو هفتس خودمو میخاروندم تا اینکه دیشب که رفتم دکتر گفت ساس دارین..دارم دق میکنم..اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم سه تا اتاق خواب پر از پتو ملافه و لباس ..فرش و پشتی و تشکا رو چیکار کنم

تازه من قبل اینکه برم دکتر یه جونور دیدم رو سینک ظرفشویی هر چی با حشره کش اسپری زدم نمیمرد فقط کم جون میشد..حالا هرچی نگاش میکنم حس میکنم شبیه ساس نیست ولی میخوام ببرم نشون بدم ببینم خودشه یا نه

اگه باشه یعنی آشپز خونمم رو هواس😭

چی میگی تو😤😤😤😤
2714
منم یکی دو هفتس خودمو میخاروندم تا اینکه دیشب که رفتم دکتر گفت ساس دارین..دارم دق میکنم..اصلا نمیدون ...

ببرش جاهایی که سم میفروشن خم سم میدن هم بهت یاد میدن چجوری بگیریش فقط دست بجنبون که زندگی ت پر نشه تشکاتو همه رو سم بزن 

من فقط تشکامک نتونستم بجوشونم ولی بقیه رو همه رو جوشوندم یه قابلمه بزرگ گداشتیم هی آب داغ میکردیم توش وساییل میریختیم

ببرش جاهایی که سم میفروشن خم سم میدن هم بهت یاد میدن چجوری بگیریش فقط دست بجنبون که زندگی ت پر نشه ت ...

من هر چی میگردم پیداشون نمیکنم..ولی اثر لکشون رو ملافه دیدم...حالا هر چی به شوهرم میگم عین خیالش نیست..میگه ما از کجا بدونیم کجا و تو کدوم اتاقن که بریم اقدام کنیم..شاید ساس نداشته باشیم اصلا..

چی میگی تو😤😤😤😤
من هر چی میگردم پیداشون نمیکنم..ولی اثر لکشون رو ملافه دیدم...حالا هر چی به شوهرم میگم عین خیالش نیس ...

یه ملافه سفید پهن کن جایی که میخوابین برقا رو خاموش کن بعد نیم ساعت روشن کن روملافه میبینیشون من هم فهمیدم با سوهرم دست به کار شدیم آخه یکم وسواسیه وای چقدر شوهرت بی خیاله اگه بره تو مبلا و پشتیا یا وسایل چوبی باید آتیششون بزنین خیلی خونخوارم هس 

یه ملافه سفید پهن کن جایی که میخوابین برقا رو خاموش کن بعد نیم ساعت روشن کن روملافه میبینیشون من هم ...

عین سوهرمن شدیددد بی خیال ساس زندگیمو برداشته هیجکاری نمیکنه حالم دیگه داره بهم میخوره 😣😣😣

عین سوهرمن شدیددد بی خیال ساس زندگیمو برداشته هیجکاری نمیکنه حالم دیگه داره بهم میخوره 😣😣😣

زنگ برن سمپاش بیاد البته یک تومن میگیره تضمینی

زنگ برن سمپاش بیاد البته یک تومن میگیره تضمینی

سم زدیم یک مدتی نبودن بازم اومدن سوهرمم میگه دیگه بیخیالشون شده من الان دوماهه خونه مامانمم زایمان کردم بچمو ببرم خونه ساس ها قشنگ برش میدارن میبرن بس ک زیاد شدن تو این مدت😔

2706