1421
1411
عنوان

دوستانی که سندرم روده تحریک پذیر دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 37 پست
همه ی این علایم رو من هم دارم . و اینکه وقتی شکمم صدا میده بعدش بدجور اسهال مشم. شمام همینطوری؟

دقیقاااا بعدش اسهال شدید و اینک استرسم میگیرم ک افتضاح میشم قشنگ ب حالت جنازه

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

میوه چی؟دکتر بهم گفت تنها راه درمانش این ذهنتو درست کنی😑

میوه هم چیزای ترش یا سنگین نخور یا کم بخور

موز

کیوی

نارنج

لیمو

گوجه

پرتقال یا سیب ترش

و حتما حتما حتما غذاهای مونده نخور ب هیچ وجه

همیشه تازه بخور

من خیلی بهتر شدم خیلیییی

1432

ببین عزیزم من اسهال داشتم.اسهال باعث میشه آب بدن دفع شه.مواد غذایی جذب بدن نمیشه چون همش با اسهال دفع میشه واسه همین بی حال و ضعیف میشی.ببین من ی مدته شروع کردم ب خوردن گرمیجات.چای دارچین و زنجبیل و پونه.خرما و ارده و شیره...بخدا خیلی‌بهتر شدم.البته استرسم هم کمتر شده.اما ب نظرم ی دکتر طب سنتی بری بهتره

باعرض معذرت منم مدفوعم خلط داره دوبارم ازمایش دادم انگل نیست ممکن روده ام تحریک پذیرباشه

مال من وقتی پسرم رو حامله بودم از همون روز اول تا هفته 37 یبوست داشتم. هفته 38 که شروع شد اسهال شدم بعدش خونی شد آزمایش دادم هیچی مشخص نشد تا که زایمان کردم . تا دوماه بعد زایمان اینجوری بودم. 

من خیلی تو نت گشتم واسه این مشکل دکتر  اینو  مریضی نمیدونن حتی ی انجمن دارن تو نت ک بهم از روش درمون اطلاعات میدن متاسفانه تا الان تو دنیا نتونستن قاطع این مشکل رفع کنن ولی  استرس تشدیدش میکنه و ربط داره با رعایت رژیم غذایی و دارو میش کمش کرد 

1394
مال من وقتی پسرم رو حامله بودم از همون روز اول تا هفته 37 یبوست داشتم. هفته 38 که شروع شد اسهال شدم ...

خوب شدی الان؟من الان چندساله خوبم نمیشم

دوست عزیز اگرمخالف نظرمنی ودنبال کل کل ودعوایی شعورداشته باش وریپلای نکن باتشکر  
1418
عزیزم شما هر روز میخوری امپرازول؟ ۲۰ میخوری یا ۴۰؟

بله هرروز.۲۰

خاموش کن فانوس وابستگی ات را وقتی برای آدمهای امروزی خوبی وبدی یکسان است.بیش از حد (حوّا) بودن تاوان سنگینی دارد،وقتی آدمِ مقابلت(آدم) نیست.